REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Porządki świąteczne

# Tereska

01.12.2016 02:11

Co robicie, żeby mieć pięknie wysprzątanie mieszkanie na święta?

# Hrabinia

01.12.2016 02:20

Jak nie macie na to czasu albo nie lubicie sprzątać, to możecie skorzystać z pomocy ludzi, którzy chcą dorobić sobie np. właśnie na sprzątaniu. Znajdziecie ich na portalu http://www.ozii.pl/ OZII.pl to serwis, gdzie możesz powierzyć wykonanie pewnych zadań specjalistom, jak również podzielić się swoimi umiejętnościami, świadcząc usługi na rzecz innych.

 MisiaKasia

01.12.2016 15:29

Ja nawet lubię sprzątać, pomaga mi to się odstresować a poza tym lubię jak jest czysto. Mam tylko teraz niemały problem, bo w naszym domu pojawiły się szkodniki. Sama nie wiem czy uciekają do wnętrza przed zimą czy co, ale co posprzątam to i tak mam wrażenie,że jest zaraz brudno. Dlatego mam zamiar poddać dom http://ddduslugi.pl/ Mam tylko pewne obawy, bo wiadomo,że w takich przypadkach na pewien czas trzeba opuścić dom, co do tego czy nie spowolni to ogólem, wszystkich moich prac i czy zdążę ze wszystkim do świąt. Może ktoś mi poleci jakieś inne rozwiązanie?

REKLAMA

# Szaron

02.12.2016 13:39

Hrabinia, dzięki no ja właśnie też lubię sprzątać, pracowałam w firmie sprzątającej a teraz potrzebuję dorobić, to się zgłoszę i będę miała kasę za sprzątanie za pośrednictwem OZII.PL jeszcze przed świętami.

# BarbaN

04.12.2016 17:22

Co roku przy świątecznych porządkach złości mnie fakt, że nie mogę dokładnie wyprać zasłon, firanek, dywanów, tapicerki... W tym roku sięgnę wreszcie po niemieckie środki Waschkonig czystości, które udało mi się wypatrzeć w Polsce w Kauflandzie. Wszyscy, którzy mieli niemieckie środki czystości mówią, że one są znacznie lepsze niż nasze, polskie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe