REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Meble tapicerowane

# jowitaP

18.02.2019 11:50

Cześć. Poszukujemy mebli tapicerowanych, ale zależy nam na czymś naprawde dobrym, żeby po roku użytkowania nie rozleciały się. W sumie jesteśmy nawet skłonni dopłacić parę groszy więcej, ale proszę powiedzcie, gdzie, bo to co do tej pory widzieliśmy to jakaś totalna porażka.

# gabi59

18.02.2019 12:13

Masz rację, jak kupować meble to takie, które faktycznie raz maja ten wygląd, a dwa posłużą nam przez długie lata. My również wybierając nasze zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na jakość i materiały, dlatego między innymi zdecydowaliśmy sie na scandicsofa.pl. To jedna z lepszych polskich firm, która dba o swój wizerunek i reputację. Te meble warte są uwagi chociażby dlatego, że sa ręcznie robione, a materiały ściągają z belgii i włoch. Pierwsze u nich kupione meble maja już kilka lat i nadal wyglądają doskonale, a co do ich ceny to moim zdaniem wcale nie sa jakieś drogie. Z tego co widziałam w innych sklepach to za zwykłą płyte liczą znacznie więcej, a tu jest jednak drewno.

# marzena93

20.02.2019 09:49

Chyba każdy szuka wyjątkowych mebli innych niż ma sąsiad czy koleżanka, ale każdy szuka mebli solidnie wykonanych. Tak jak wydawać te nasze ciężko zarobione pieniądze to przynajmniej wiedzieć na co. Chyba to włąśnie te dobre opinie o meblach z slf24.pl przekonały nas do ich zakupu i dziś wiem, że podjęliśmy dobrą decyzję. Powiem tak - lepiej trafić nie mogliśmy, meble pierwsza klasa.

REKLAMA

 west

12.01.2024 15:43

Ja kupiłem http://warscher.com.pl/?p=245 dobrze wybrałem.

 neczo

02.04.2024 12:57

Wybrałem https://naturawitasp.pl/meble-na-wymiar-gdzie-sa-przydatne/ gorąco polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA