REKLAMA
REKLAMA

lekarze warszawa

11.04.2016 01:41 annaHI
Cześć, ktoś robił może badania kolonoskopia warszawa, gastroskopia warszawa w Medispace? Jakieś opinie? Kto chętny podzielić się doświadczeniami? Mam tam zlecone badania i zaczynam się stresować
19.04.2016 18:42 transsat
Tu masz całą listę lekarzy: http://polecamspeca.pl - poczytaj opinie i po sprawie.
27.04.2016 10:29 #lorak
A jak by się znalazł szukający zatrudnienia lekarz to aktualne oferty znajdzie tu: praca lekarz, swoją drogą ciekawi mnie jak po medycynie szuka się pracy.
15.05.2016 21:49 #ewka
Słyszeliście już o serwisie Edoktor24 ? Naprawdę rewelacyjne rozwiązanie. Dzięki wykupionemu abonamentowi można bez żadnych przeszkód korzystać z pomocy lekarzy różnych specjalności. Dostępne są różne formy kontaktu - od wideo konsultacji, poprzez konsultację telefoniczną, aż do wizyty w gabinecie. Dla mnie to super sprawa!
02.06.2016 10:54 pankracy
Z placówek medycznych polecam www.tommed.waw.pl, spory wybór lekarzy, moja żona chodziła tam do endokrynologa i teraz uważa, że w Warszawie ciężko znaleźć lepszego :)
REKLAMA
09.06.2016 14:07 pruszynka
pierwszym miejscem gdzie wyszukuję specjalistów w razie potrzeby jest klinika Ober Clinic na ulicy Chałubińskiego http://oberclinic.pl/. Leczę się tam obecnie u chirurga, mam tam też swojego ginekologa.
wpis modyfikowany 1 raz, 14.06.2016 18:12 
14.08.2016 01:20 #iwona2
Zajrzyjcie sobie koniecznie tutaj http://lekarz-radzi.com . Można tam bowiem skorzystać z porad lekarza online. Ewa Rachwał-Kleinrok jest lekarzem medycyny, pediatrą i specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży.
03.09.2016 11:22 #Laura
Jeśli chodzi o dobrych lekarzy w Warszawie, to ja polecam tych z www.tommed.waw.pl.
21.09.2016 09:16 #Kwiatek
A słyszałaś o Centrum Profilaktyczno-Leczniczym Wawmed http://wawmed.com.pl/? Podobno mają tam wielu dobrych specjalistów z różnych dziedzin leczenia. Możesz się do nich zgłosić i zapytać dokładniej, kogo mogą Ci zaproponować.
REKLAMA
24.09.2016 15:21 M.Michalsky
Ja polecam przychodnię Medica2000 - leczę się u nich od kilku lat i jestem zadowolony. Kompetentni lekarze, miła recepcja. Czego chcieć więcej?
24.09.2016 15:39 #jacky
Hej, a gdzie chodzicie do laryngologa? Ostatnio mam ciągle problem z prawym uchem, zatyka się albo boli, koniecznie muszę to sprawdzić, bo niepokoi mnie to :( Koleżanka polecała mi klinikę Optimum, podobno specjalizują się właśnie w laryngologii. Był ktoś z Was może?
31.10.2016 10:28 #jarek1
Prawda jest taka, że najlepiej wykupić abonament medyczny i w ten sposób mieć stały dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów. Tutaj https://zdrowotne.iexpert.pl jest ciekawa oferta w tym zakresie. Brak jest ankiety medycznej i karencji, a to jest duży plus.
21.11.2016 12:18 #Waliama
Miałam problem ze znalezieniem dobrej przychodni w Warszawie. Chciałam chodzić do jednej, a wyglądało to tak, że do każdego specjalisty jeździłam w inne miejsce. W końcu udało mi się znaleźć naprawdę dobrych lekarzy w jednym miejscu, w MediCenter. Póki co byłam tam u ortopedy, ginekologa i endokrynologa. Lekarze bardzo kompetentni, a do tego mili (co niestety rzadko się zdarza w innych przychodniach), do sprawy podchodzili bardzo profesjonalnie. Podoba mi się też atmosfera tego centrum, nie było większych problemów z rejestracją. Strasznie mnie irytuje służba zdrowia i chaos, jaki w niej panuje, a tutaj było zupełnie inaczej.
01.12.2016 09:44 #jago3232
Pełen zakres opieki medycznej oferują w City Clinic cityclinic.pl. Ktoś może do nich też chodzi? Mam trochę daleko, ale dojeżdżam do stomatologa. Teraz będę też z dzieckiem tutaj chodzić do pediatry, bo musieliśmy zrezygnować z lekarza u siebie w okolicy...po prostu olewał temat, ciągle od niego słyszałam, że mój syn coś sobie wymyśla, że udaje, że go wcale nic nie powinno boleć.
18.12.2016 11:45 gruppa
Ja już dawno zrezygnowałam z poradni w Warszawie. Znalazłam w Radzyminie dużo lepszą opcję, dokładniej mówiąc Centrum Medyczne Panorama. Mamy tam z córką mamy swojego lekarza rodzinnego przyjmującego w ramach NFZ, w razie problemów pod ręką od razu znajdują się inni specjaliści jak laryngolog, ortopeda, stomatolog, dermatolog itd. Zdecydowanie wyższy standard wyższy niż w placówkach publicznych i brak kolejek
09.02.2017 12:12 Olioli
Czasami lekarz, który prowadzi prywatną działalność ma znacznie lepszą opinię. Ostatnio w przedszkolu mi takiego polecano, po tym jak bezowocnie chodziłam od lekarza do lekarza.
16.02.2017 09:14 #limeria
W ostatnim czasie chodzę głównie prywatnie. Dochodzę do wniosku,że opieka w takich ośrodkach jest lepsza Poza tym jest to wygoniejsze dla osob pracujących. Nie wiem jak Wy ale ja osobiście mam problemy z zapisaniem się na wizytę w godiznach wieczornych. A z rana nie pójdę ponieważ nie będę miała na to czasu i możliwosci ( w końcu pracuję).

Mogę polecić poradnię Karney na Żoliborzu:
http://poradniakarney.pl/internista/

DObra prywatna klinika, przyjmują tam lekarze z wielu specjalizacji.
19.04.2017 11:05 #tokatola
To jak szukacie fajnej przychodni to polecam wam zajrzeć do Med Expert http://www.med-expert.pl/ bardzo fajne miejsce do tego, aby zadbać o zdrowie trochę bardziej.
07.05.2017 17:12 #JoasiaG
Nie korzystam z medispace, przerzuciłam się na szpital Medicover i właśnie pediatrów z tej placówki mogę polecić. Nie ma problemu z zapisaniem się na wizytę, nasz pediatra jest miły, pomocny, bardzo wyrozumiały i cierpliwy, a nasza córcia czasem się buntuje przed badaniem, więc to nie lada wyczyn, by zachować anielską cierpliwość.
26.07.2017 22:43 #luizka89
Sprawdźcie sobie zakres usług przychodni OBER CLINIC . Tutaj http://oberclinic.pl jest ich strona. Mają bowiem wielu naprawdę świetnych specjalistów. Poza tym cenny nie są wysokie. Jest to miejsca przyjazne pacjentom.
29.07.2017 00:56 #Benita
Dla mnie pomocna klinika lekarzy specjalistów w Warszawie, to Evimed. Ostatnio byłam u nefrologa http://evimed.com.pl/nefrolog/ i jestem zadowolona, bo okazało się, że mój problem nie jest taki straszny jak by się wydawało.
12.09.2017 16:16 #jago65
Doświadczona rodzinna to dr Ehrmann. Przyjmuje w MediCenter. O tyle dobra sprawa, że rezerwację można potwierdzić nawet w niedzielę. Od dawna chodzę. Nie ma ignorowania pacjentów przychodzących na NFZ. Skierowania na specjalistyczne badania bez problemu.
12.09.2017 18:32 #Karamba
Ludzie uwaga to ściema,. Godziny tylko o wyraźnie od was ostatniego grosza, lapiduchy
28.09.2017 11:44 #adzi547
Miałam problem z głośnym chrapaniem. Poszłam na wstępne konsultacje do dr Nowosadko z Medicenter i po wywiadzie okazało się, że cierpię na bezdech. Zostałam pokierowana na zabieg w normalnych stawkach i teraz jest dobrze. Od tamtej pory już cyklicznie do niej chodzę.
28.09.2017 11:45 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
23.10.2017 11:22 #Arek9
My z żoną jeździmy akurat do City Clinic, kawałek do nich jest ale mają najlepszy stosunek jakości i zakresu opieki do cen jeśli chodzi o Warszawę moim zdaniem. Więcej o klinice wisi na cityclinic.pl.
24.10.2017 20:36 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
03.11.2017 13:40 #ada
Nie ma problemów z kolejkami i generalnie dostępem do specjalistów City Clinic, zwłaszcza jeśli chodzi o opiekę zdrowotną dla kobiet to mają dobre rozbudowane pakiety...a wiadomo że kobiety są bardziej świadome i chętniej się zapisują na badania, konsultacje niż mężczyźni którzy lekarzy omijają jak diabeł święconą wodę
24.11.2017 20:25 #w324
ja polecam przychodnię tommed: www.tommed.waw.pl :-)
24.11.2017 21:34 #WWL ssie
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
20.12.2017 19:12 Darcyk
Ja leczę się na kasę chorych, ale w dni wolne, czy święta ciężko się dostać do lekarza. Zwłaszcza z małymi dziećmi. Dlatego lepiej zapłacić i zamówić wizytę domową w lekarzobok.pl. W ciągu godziny są na miejscu, profesjonalnie i z podejściem do pacjenta, co niestety na kasę chorych trudno spotkać.
21.12.2017 12:33 #przykre to,
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
18.01.2018 12:20 #kolium
Od siebie mogę wam polecić przychodnię specjalistyczną High-Med, która znajduje się na Warszawskich Bielanach przy ulicy Kasprowicza. Pracuje tam wesół świetnych specjalistów. Przychodnia ma szeroką ofertę. Ja sam korzystałem z usług alergologa i dermatologa.
27.02.2018 22:55 #marteczko883
Ludzie mają teraz takie kłopoty ze zdrowiem, że bardzo często potrzebuję neurologa. W naszej Warszawie jest ich zdecydowanie dużo. Ja osobiście uważam, że lepiej pójść prywatnie niż czekać miesiącami na wizytę. Świetną kliniką jest PsychoMedic. I co ważne - dostępna dla nas 7 dni w tygodniu - możesz zadzwonić 22 253 88 88.
09.03.2018 10:16 #renata
Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.

606/3104 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 ##Konsolidacje kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych Sprawdzimy , wybierzemy i przedstawimy najlepsze dostępne oferty. Wystarczy,że masz 500 zł dochodu -akceptujemy wszystkie źródła dochodu . Pomoc również dla osób posiadających problemy z BIK,KRD Pomagamy również osobom: w ciężkiej sytuacji finansowej , w przypadku braku zdolności, w przypadku pętli chwilówek W przypadku kiedy Bank odmówił Kredytu. Bezpłatny dojazd na terenie Całej Polski Telefon : 790 501 503

Kupię samochód
 Znudziło Ci się twoje stare auto? Masz już dosyć ciąglego inwestowania? Chętnie je od Ciebie odkupie! Pojazd może być nie wysprzatany, umyty ważne, aby byl w miarę kompletny. Może być bez ważnych badań technicznych i OC. INTERESUJĄ MNIE TYLKO CENY PONIŻEJ RYNKOWEJ!!!! Każda marka! Najlepsze ceny. Napisz w wiadomości prywatnej, szybka wycena, darmowy dojazd do klienta. TEL. 501 032 036

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka w miejscowości Dobiesz przy ul. Wolskiej, przy szkole podstawowej. Powierzchnia: 1000 m2, wymiary ok 28 m x 28 m, dojazd asfaltowy. Dostępne media: energia, woda. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewidujący zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Do ścisłego centrum Piaseczna 8,5 km, do Góry Kalwarii ok 6 km. Cena: 69 000 PLN Tel. 505-406-361

Nieruchomości
 Jeżeli szukają Państwo sal szkoleniowych, konferencyjnych lub komputerowych w Warszawie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Archeion. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy kameralne warsztaty - po sale średniej wielkości, które sprawdzą się na szkolenia, konferencje czy imprezy większego formatu. Posiadamy także laboratoria komputerowe wyposażone w sprzęt niezbędny do prowadzenia specjalistycznych szkoleń informatycznych. Standardowe wyposażenie sal obejmuje: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy również obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego i/lub obiadu, których to ofertę mogą Państwo dowolnie modyfikować. Pełną ofertę sal na wynajem w Warszawie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.