REKLAMA
REKLAMA

lekarze warszawa

11.04.2016 01:41 annaHI
Cześć, ktoś robił może badania kolonoskopia warszawa, gastroskopia warszawa w Medispace? Jakieś opinie? Kto chętny podzielić się doświadczeniami? Mam tam zlecone badania i zaczynam się stresować
19.04.2016 18:42 transsat
Tu masz całą listę lekarzy: http://polecamspeca.pl - poczytaj opinie i po sprawie.
27.04.2016 10:29 #lorak
A jak by się znalazł szukający zatrudnienia lekarz to aktualne oferty znajdzie tu: praca lekarz, swoją drogą ciekawi mnie jak po medycynie szuka się pracy.
15.05.2016 21:49 #ewka
Słyszeliście już o serwisie Edoktor24 ? Naprawdę rewelacyjne rozwiązanie. Dzięki wykupionemu abonamentowi można bez żadnych przeszkód korzystać z pomocy lekarzy różnych specjalności. Dostępne są różne formy kontaktu - od wideo konsultacji, poprzez konsultację telefoniczną, aż do wizyty w gabinecie. Dla mnie to super sprawa!
02.06.2016 10:54 pankracy
Z placówek medycznych polecam www.tommed.waw.pl, spory wybór lekarzy, moja żona chodziła tam do endokrynologa i teraz uważa, że w Warszawie ciężko znaleźć lepszego :)
09.06.2016 14:07 pruszynka
pierwszym miejscem gdzie wyszukuję specjalistów w razie potrzeby jest klinika Ober Clinic na ulicy Chałubińskiego http://oberclinic.pl/. Leczę się tam obecnie u chirurga, mam tam też swojego ginekologa.
wpis modyfikowany 1 raz, 14.06.2016 18:12 
14.08.2016 01:20 #iwona2
Zajrzyjcie sobie koniecznie tutaj http://lekarz-radzi.com . Można tam bowiem skorzystać z porad lekarza online. Ewa Rachwał-Kleinrok jest lekarzem medycyny, pediatrą i specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży.
03.09.2016 11:22 #Laura
Jeśli chodzi o dobrych lekarzy w Warszawie, to ja polecam tych z www.tommed.waw.pl.
21.09.2016 09:16 #Kwiatek
A słyszałaś o Centrum Profilaktyczno-Leczniczym Wawmed http://wawmed.com.pl/? Podobno mają tam wielu dobrych specjalistów z różnych dziedzin leczenia. Możesz się do nich zgłosić i zapytać dokładniej, kogo mogą Ci zaproponować.
24.09.2016 15:21 M.Michalsky
Ja polecam przychodnię Medica2000 - leczę się u nich od kilku lat i jestem zadowolony. Kompetentni lekarze, miła recepcja. Czego chcieć więcej?
24.09.2016 15:39 #jacky
Hej, a gdzie chodzicie do laryngologa? Ostatnio mam ciągle problem z prawym uchem, zatyka się albo boli, koniecznie muszę to sprawdzić, bo niepokoi mnie to :( Koleżanka polecała mi klinikę Optimum, podobno specjalizują się właśnie w laryngologii. Był ktoś z Was może?
31.10.2016 10:28 #jarek1
Prawda jest taka, że najlepiej wykupić abonament medyczny i w ten sposób mieć stały dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów. Tutaj https://zdrowotne.iexpert.pl jest ciekawa oferta w tym zakresie. Brak jest ankiety medycznej i karencji, a to jest duży plus.
21.11.2016 12:18 #Waliama
Miałam problem ze znalezieniem dobrej przychodni w Warszawie. Chciałam chodzić do jednej, a wyglądało to tak, że do każdego specjalisty jeździłam w inne miejsce. W końcu udało mi się znaleźć naprawdę dobrych lekarzy w jednym miejscu, w MediCenter. Póki co byłam tam u ortopedy, ginekologa i endokrynologa. Lekarze bardzo kompetentni, a do tego mili (co niestety rzadko się zdarza w innych przychodniach), do sprawy podchodzili bardzo profesjonalnie. Podoba mi się też atmosfera tego centrum, nie było większych problemów z rejestracją. Strasznie mnie irytuje służba zdrowia i chaos, jaki w niej panuje, a tutaj było zupełnie inaczej.
01.12.2016 09:44 #jago3232
Pełen zakres opieki medycznej oferują w City Clinic cityclinic.pl. Ktoś może do nich też chodzi? Mam trochę daleko, ale dojeżdżam do stomatologa. Teraz będę też z dzieckiem tutaj chodzić do pediatry, bo musieliśmy zrezygnować z lekarza u siebie w okolicy...po prostu olewał temat, ciągle od niego słyszałam, że mój syn coś sobie wymyśla, że udaje, że go wcale nic nie powinno boleć.
18.12.2016 11:45 gruppa
Ja już dawno zrezygnowałam z poradni w Warszawie. Znalazłam w Radzyminie dużo lepszą opcję, dokładniej mówiąc Centrum Medyczne Panorama. Mamy tam z córką mamy swojego lekarza rodzinnego przyjmującego w ramach NFZ, w razie problemów pod ręką od razu znajdują się inni specjaliści jak laryngolog, ortopeda, stomatolog, dermatolog itd. Zdecydowanie wyższy standard wyższy niż w placówkach publicznych i brak kolejek
09.02.2017 12:12 Olioli
Czasami lekarz, który prowadzi prywatną działalność ma znacznie lepszą opinię. Ostatnio w przedszkolu mi takiego polecano, po tym jak bezowocnie chodziłam od lekarza do lekarza.
16.02.2017 09:14 #limeria
W ostatnim czasie chodzę głównie prywatnie. Dochodzę do wniosku,że opieka w takich ośrodkach jest lepsza Poza tym jest to wygoniejsze dla osob pracujących. Nie wiem jak Wy ale ja osobiście mam problemy z zapisaniem się na wizytę w godiznach wieczornych. A z rana nie pójdę ponieważ nie będę miała na to czasu i możliwosci ( w końcu pracuję).

Mogę polecić poradnię Karney na Żoliborzu:
http://poradniakarney.pl/internista/

DObra prywatna klinika, przyjmują tam lekarze z wielu specjalizacji.
19.04.2017 11:05 #tokatola
To jak szukacie fajnej przychodni to polecam wam zajrzeć do Med Expert http://www.med-expert.pl/ bardzo fajne miejsce do tego, aby zadbać o zdrowie trochę bardziej.
07.05.2017 17:12 #JoasiaG
Nie korzystam z medispace, przerzuciłam się na szpital Medicover i właśnie pediatrów z tej placówki mogę polecić. Nie ma problemu z zapisaniem się na wizytę, nasz pediatra jest miły, pomocny, bardzo wyrozumiały i cierpliwy, a nasza córcia czasem się buntuje przed badaniem, więc to nie lada wyczyn, by zachować anielską cierpliwość.
26.07.2017 22:43 #luizka89
Sprawdźcie sobie zakres usług przychodni OBER CLINIC . Tutaj http://oberclinic.pl jest ich strona. Mają bowiem wielu naprawdę świetnych specjalistów. Poza tym cenny nie są wysokie. Jest to miejsca przyjazne pacjentom.
29.07.2017 00:56 #Benita
Dla mnie pomocna klinika lekarzy specjalistów w Warszawie, to Evimed. Ostatnio byłam u nefrologa http://evimed.com.pl/nefrolog/ i jestem zadowolona, bo okazało się, że mój problem nie jest taki straszny jak by się wydawało.
12.09.2017 16:16 #jago65
Doświadczona rodzinna to dr Ehrmann. Przyjmuje w MediCenter. O tyle dobra sprawa, że rezerwację można potwierdzić nawet w niedzielę. Od dawna chodzę. Nie ma ignorowania pacjentów przychodzących na NFZ. Skierowania na specjalistyczne badania bez problemu.
12.09.2017 18:32 #Karamba
Ludzie uwaga to ściema,. Godziny tylko o wyraźnie od was ostatniego grosza, lapiduchy

149/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Skup aut japońskich koreańskich niemieckich 1987 do 2016 Auta firmowe i prywatne z terenu całego kraju Osobowe,dostawcze,ciężarowe,vany,pickupy itd. HYUNDAI H100,Kia PREGIO i inne Mercedes 190,Sprinter,Kaczor i inne dostawcze i ciężarowe Toyota Corolla,Avensis,Hiace,Hilux,Rav4,Land-Cruiser,Carina,Camry,Dyna,Yaris,Verso i inne Mazda e2200,e2000 Nissan Urvan,Navara Mitsubishi L200,l300,canter OGŁOSZENIE ZAWSZE AKTUALNE,ZAPISZ NUMER TELEFONU !! 603-411-333 Auta w każdym stanie Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania auta !!! Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h Proszę o telefon lub SMS oddzwonimy 60-34-11-333 Zapraszamy

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam nowe z 2009r. mieszkanie w PULTUSKU. Miesci sie na 1 pietrze w 4pietrowym bloku. Trzypokojowe z oddzielna kucnia (wyposazona wraz z AGD). Duza lazienka z oknem. W cenie mieszkania jest podziemny parking garazowy, duza piwnica i balkon. Cena 224000 zl. do negocjacji. Tel 797 496 640

Nieruchomości
 Lokal handlowo -usługowy położony w Ząbkach ul Piłsudskiego 44 .przy głównej bardzo ruchliwej j trasie Wołomin- Warszawa Przeznaczenie: handel, usługi.nieuciążliwa produkcja Składa się z: powierzchni handlowej, powierzchni magazynowej, pomieszczenia gospodarczego, kotłowni, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów. Okna - aluminium; Witryna - od strony ulicy. Istnieje możliwość aranżacji według własnego projektu. Dostępne wszystkie media:, prąd 120 KW z możliwością podwyższenia, kanalizacja, woda ciepła, woda zimna. parking na ok 40 samochodów z możliwością powiększenia Działki 3400 m2, (działka 5/6i 5/5 5/4) w centrum Ząbek ul Piłsudskiego 44 obok kościoła Ze względu na duże natężenie ruchu samochodowego i pieszego budynek nadaje się znakomicie na punkt usługowy, handlowy itp. Usługi: apteka, bank, centrum handlowe, fryzjer, salon kosmetyczny, pralnia, restauracja, cukiernia

Różne
 Gitara - pedagog, nauczyciel szkoły muzycznej (klasa gitary) z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym popartym własnym autorskim programem nauczania indywidualnego i w grupach muzycznych. Udzielam lekcji prywatnych w zakresie gry na gitarze klasycznej i akustycznej. W skład zajęć wchodzi: - nauka gry z wszelkimi jej elementami - doskonalenie nabytych już umiejętności - gatunki i style muzyczne - nauka czytania nut oraz tabów gitarowych - skale muzyczne w tym pentatonika - budowa akordów oraz ich wykorzystanie w grze - niezbędne podstawy z teorii muzyki - inne w razie potrzeby lub na życzenie ucznia Każdego ucznia traktuję indywidualnie. Moje motto pedagogiczne to: ,,Nauczaj tak jakbyś chciał żeby ciebie nauczano,, Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Materiały do nauki udostępniam gratis. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na przygodę z muzyką niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie