REKLAMA
REKLAMA

Jakie lampy do domu ?

27.04.2016 18:48 frann44
No własnie jakie lampy najlepiej kupić do swojego mieszkania czy domu ? Znajomy mi ostatnio polecił nowoczesne Lampy francuskie które rewelacyjnie wyglądają i mają świetne nowoczesne funkcje ! Co o nich myślicie, ktoś kiedyś je miał ?
28.04.2016 19:08 #MagdalenaS
Ja mam nowoczesne lampy dopasowane do wnętrza http://swiatelko.com.pl/oswietlenie
Są proste, więc nie narzucają się swoim designem i dają dużo światła.
28.04.2016 19:27 #jurek81
Nie znam tego sklepu :( Lampy loftowe mają jak widzę, ale przyznam, że żadna nie przypadła mi jakoś szczególnie do gustu. A właśnie na kupnie takiej lampy jestem. Fajną widziałem na Behome.pl - tam mają wybór mebli i dodatków w kilku kategoriach np. loft, glamour, eko, skandynawski styl, nowoczesny styl itp. Jeśli Ty też planujesz zakup, a pewnie stąd Twoje pytanie, to zajrzyj do nich - myślę, że jest duża szansa, że coś Ci się spodoba :)
05.05.2016 01:07 #fdfvdvfdv
Ogłoszenia Radom
02.08.2016 12:26 #Tomek006
Polecam udać się do http://domarex.com.pl/
05.09.2016 19:28 #tommy
Jeżeli lubicie designerskie meble i dodatki to świetnie sprawdzą się u Was meble i lampy włoskiej marki Casa di Lusso. Warto skorzystać z promocyjnych cen na lampy, na stronie sklepu http://interioranatomy-shop.com znajdziecie wiele bardzo korzystnych ofert.
09.09.2016 10:30 beja ola
Po zakup oświetlenia warto zajrzeć do sklepu galerialimonka.pl, fantastyczne od klasyki po design. Kilka dni temu byłam u nich na stronie bo zamawiałam różne akcesoria do domi i widziała, że chyba znów mają najnowsze modele więc warto zobaczyć, a powiem, że warto.
09.09.2016 16:25 #alka
Ja tam kupowałam oświetlenie do swojego mieszkania w obi, lampy activejet maja już swoja renomę, są wieczne więc postawiliśmy właśnie na tę markę i nie żałujemy
11.09.2016 09:44 #klaraaa
Hej, my kupowaliśmy lampy przez internet, na http://behome.pl, bo tam znaleźliśmy takie lampy, jakie nam się podobały. Sklepy internetowe oferują największy wybór moim zdaniem, no i są najbardziej konkurencyjne pod względem cen.
19.09.2016 19:13 #gabi
Fakt, active jet są wieczne dlatego warto w nie zainwestować. Dodatkowo barwa światła nie ma sobie równych i nie męczy oczu
31.10.2016 10:49 #marinka
Jeśli ktoś lubi klimaty loftowe to warto odwiedzić stronę http://lampy-betonowe.pl/
31.10.2016 10:51 #marinka
W przypadku zainteresowania minimalistycznymi lampami nowoczesnymi to także w tym sklepie można znaleźć wiele inspiracji http://planetaswiatla.pl/
21.11.2016 17:51 #olgami
jeśli chodzi o activejet to chyba jedyne marka, która ma światło o neutralnej barwie światła. Świetnie się sprawdza w każdym pomieszczeniu
22.11.2016 11:41 tymon7
cześć,

ciekawe te lampy, ja u siebie mam lampy pod kolor mebli, takie wybrała małżonka:)
05.12.2016 12:04 nataliarw
Ciekawe oświetlenie proponuje ampla - sklep internetowy lampy.
Mają naprawdę szeroki wybór asortymentu :)
05.12.2016 13:24 Silviano
lampy francuskie są ok, ale to zależy do jakiego wnętrza
06.12.2016 14:56 #januszekk
Lampy i generalnie oświetlenie to kwestia gustu, tutaj bardziej byłoby wskazane o świetlenie activejet LEDowe
10.12.2016 13:29 #ruszok
Zgadzam się, oświetlenie ledowe daje duże oszczędności w poborze prądu, oprócz tego daje dobre światło. Z perspektywy czasu wiem, ze dokonałem właściwego wyboru z tym acivejetem
03.02.2017 17:46 #kamass
U siebie w domu mam różne rodzaje oświetlenia, jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale z tego co zauważyłam to najlepiej świeci ledowe światło o neutralnej barwie activejet, polecam ten rodzaj oświetlenia
15.02.2017 14:41 #karinoooka
u mnie dużą rolę odgrywają żarówki ledowe, które faktycznie fajnie sprawdzają się w zestawieniu z ładnymi, nowoczesnymi lampami activejet
14.04.2017 16:17 kasia89
To wszystko zależy od stylu w jakim urządzone jest wnętrze, ale ostatnimi czasy moje serce skradła taka lampa loft http://www.sklep.imindesign.pl. Oczywiście nie wszędzie będzie pasować, ale skłaniam się coraz częściej do jej zakupu.
07.06.2017 22:27 #zorkka
u mnie dużą rolę odgrywają żarówki, które faktycznie fajnie sprawdzają się w zestawieniu z ładnymi, nowoczesnymi lampami i kinkietami activejeta o neutralnej barwie światła
25.06.2017 11:49 #petero
My zamawialiśmy wszystkie lampy online - duży wybór a ceny niższe w niejednym przypadku niż po sklepach czy marketach :) No i można znaleźć prawdziwe perełki. Kupowaliśmy głównie przez https://podsufitem.pl/, jakieś 90% lamp właśnie z tego sklepu :)
26.06.2017 13:10 PannaMaple
Też zamawiałam lampy w internecie. Tylko głównie korzystałam z Homebooka.
03.08.2017 12:28 #Torminn
A mnie bardzo podobają się ich ich propozycje. I zastanawiam się, czy by nie zamówić lamp właśnie z tego sklepu.
15.08.2017 18:24 #mysz87
Ja zamawiałam bardzo ładne lampy ze sklepu http://www.behome.pl/ - mają duży wybór różnych mebli, dekoracji, w tym właśnie lamp :) Udało mi się wyszperać naprawdę ciekawe modele, których nie widziałam nigdzie indziej :D
24.08.2017 22:51 Amira
Wybór lamp na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży, przy czym sama najchętniej postwiłabym na takie produkty jak lampy BPM . Na pewno będą fajnie komponowały się z nowoczesnymi wnętrzami. Jednocześnie są to produkty solidnie wykonane, a przy tym świetnie się prezentują. Poza tym ich stylistyka jest przynajmniej moim zdaniem ciekawa.
25.08.2017 08:34 #szmata szeptana
szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
11.09.2017 13:54 #raissa
Zobacz sobie w OBI. Kupiłam u nich ostatnio piękną lampę do salonu. Jest nietuzinkowa. Wiele osób pytało mnie, gdzie ją kupiłam. Faktycznie, wygląda dużo lepiej niż większość lamp z sieciówek bo ma efekt 3D :) Jest nietuzinkowa.
11.09.2017 13:55 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
19.09.2017 14:12 #bobik
Do domu najlepiej jest odpowiednio dobrać oświetlenie, które powinno być dopasowane także do konkretnych pomieszczeń. Często do kuchni wybierane są taśmy LED activejeta które dobrze podświetlają półki, blaty, szafki i tak dalej. To spora wygoda, a że są energooszczędne, to i też oszczędza się prąd i pieniądze.
19.09.2017 14:50 #syffffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom
04.10.2017 12:58 #zibii
My tez mamy oświetlenie activejet, pod szafkami mamy taśmy ledowe a na ścianie kinkiet nowoczesny i ciepłej barwie światła, reszta żarówek ma naturalną barwę oświetlenia
04.10.2017 13:34 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
13.11.2017 15:31 #arek
Super sklep jest na stronie elektryczny.com. Już pomijam że towar mają porządnej klasy za niezłe pieniądze, ale sama strona jest przejrzysta, łatwo można dotrzeć do wybranych lamp których się szuka. Po lewej stronie są kategorie do odznaczenia i producenci do wybrania jeśli ktoś tak jak ja na przykład szukał konkretnej firmy. Mają dużo producentów, w tym też tych trudniej dostępnych.
14.11.2017 14:53 perfekt
Zastanawiam się nad oświetleniem led do domu. Teraz tylko znaleźć jakieś sensowne akcesoria do montażu led. Polecacie?
wpis modyfikowany 1 raz, 14.11.2017 14:54 
14.11.2017 14:54 #blackoboo
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

70/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

Zdrowie i Uroda
 Profesjonalne usługi masażu kręgosłupa w domu pacjenta oraz w gabinecie. Przede wszystkim oferuję solidny masaż kręgosłupa ,mocny masaż sportowy, Skuteczna terapia punktów spustowych www.vitamasaz.pl Specjalistyczny masaż na rwę kulszową. Dojeżdżam do pacjenta 7 dni w tygodniu . Inne masaże : masaż relaksacyjny masaż bańką chińską masaż rewitalizujący masaż ciążowy na zlecenie lekarskie Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju masażu. Zapraszam serdecznie dyplomowany terapeuta/masażysta Rezerwacja 530 878 844

Kupię samochód
 AUTO SKUP kupię każde auto, gotówka, najlepsze ceny 501 032 036

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupujemy starocie z mieszkań 516-811-480 skupuje.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie