REKLAMA
REKLAMA

Jak sobie dorobić kilka stówek w msc ? :)

30.12.2016 10:17 Toben94
Siemka zarabiam w internecie na PTC BANK :) co msc wpada do portfela dodatkowo jakies 400 zl :P mysle ze warto, milionerem nie bedziesz ale radosc z zarobienia w internecie i zawsze dodatkowy grosz na pewno cieszy ! :) juz wyplacalem i wszystko jest si ! polecam ! ;p szybka rejestracja i codzienne klikanie w reklamy zajmie wam to okolo 30 min dziennie, http://www.ptcbank.net/?r=Toben94
wpis modyfikowany 1 raz, 30.12.2016 10:18 
20.04.2017 20:38 #MateuszAndrzik
Ja mam dużo przyjemniejszy sposób a mianowicie typowanie meczów, jednak nie na własną rękę ale z pomocą Bet4Win gdzie z pakietem Gold mam kilkanaście dodatkowych opcji które pomagają osiągać dobre wyniki. Na aplikacji w telefonie mogę od razu typować mecze. Teraz w końcu stale jestem na +

686/2323 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie