REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jak kupić dobry materac

04.07.2016 00:53 #doria-materace
Jeżeli Wasz kręgosłup jeszcze się nie zbuntował, to z pewnością zbuntuje. Sposób w jaki maltretujemy nasze gnaty w dzisiejszych czasach jest skandaliczny. Może czas pomyśleć, aby sobie nieco ulżyć i zadbać o siebie? Warto w tym momencie zastanowić się nad zakupem nowego materaca. Jeżeli nie wiesz, jak się do tego zabrać, to zapraszam na Kompedium Wiedzy na temat Materaców oraz po porady na Doria - Komfortowe Materace...ane Naturą.
Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli po podjęciu decyzji o konieczności zakupu materaca oraz łóżka, wpadniecie do nas na pogaduszki - pomożemy, podpowiemy - a być może się dogadamy, co do wymiaru bardziej materialnego tego spotkania.
16.11.2016 00:31 #daria
Tutaj http://heveamaterace.pl/marka/ można sobie poczytać o marce Hevea, która ma szeroki wybór różnorodnych materacy oraz właśnie o jej produktach. W ofercie znajdują się materace sprężynowe, lateksowe oraz piankowe.
16.11.2016 08:31 #olikM
No cóż mój kręgosłup niedawno się zbuntował ale już temu zaradziłam i zasięgnęłam takiej fachowej opinii, a raczej porady u producenta Meble Hot, wyszło na to, że poprzedni za który słono zapłaciłam pojedzie na wysypisko. Wspaniale mi dobrali i nareszcie rano wstaję jak normalny człowiek, a nie jak do tej pory jak połamana i z wiecznym bólem, najlepsze jest to, że kosztował mnie połowę starego. Jednak co fachowcy to fachowcy ilepiej się zawsze zapytać niż kupować samemu bo wydaje się, że drogie jest najlepsze.
08.02.2017 15:03 #yaci
Pojachać do sklepu i pooglądać, poleżeć
08.02.2017 15:04 #Yaci
Pojachać do sklepu i pooglądać, poleżeć. Jest taki salon z materacami Serene na Puławskiej 474/476, mają tam takie materac PerDormire, można sobie wybrać rozmiar czy stopień twardości. Generalnie w normalnej cenie spoko materace, na pewno na kilka ładnych lat. Cóż mogę powiedzieć mam jeden z nich i prawdziwie odpoczywam każdej nocy, a czasem w ciągniu dnia też.
REKLAMA
24.04.2017 09:58 margaretka
Obecnie to chyba najlepsze są materace z pianki termoelastycznej, np. Viscotherapy. A przynajmniej ja sporo dobrego o nich słyszałam. Dokuczają mi ostatnio bóle kręgosłupa, a właśnie m.in. przy takich dolegliwościach polecane są tego typu materace.
06.06.2017 13:50 #Polan88
Pojechać do stacjonarnego sklepu i posprawdzać. Osobiście polecam Natura Zone. Idealne materace dla kogoś, kogo np. bolą plecy i kark.
11.07.2017 16:09 #maika
Po pierwsze nie kupować najtańszych materacy. Ja ufam tylko polskim producentom materacy właśnie jak w agacie. Może i cena trochę wyższa, ale te materace są właśnie zdecydowanie lepszej jakości.
24.11.2017 18:24 #olek655
Osobiście to swój materac kupowałem internetowo w http://materacyk.pl i jak do tej pory sprawdza się bez zarzutu. Wybrałem lateksowy, z naturalną łuską gryczaną. Zapobiega powstawaniu grzyba czy roztoczy. Sprawdźcie.
24.11.2017 18:38 #Branichu.jecki
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
17.01.2018 11:54 #Małgorzata
Również uważam, że nie należy kupować najtańszych materacy, mam złe doświadczenie z bublami. Ja kupiłam swój idealny materac w sklepie Exspert Snu w Krakowie mają też sklepy w innych miastach oraz internetowy.
25.04.2018 11:23 #Jakiejie82
Najlepiej kupić materac termoelastyczny są bardzo dobrej jakości i jest to nowość. Sam taki posiadam kupiłem na http://www.fabrykamateracy.info/ i jestem bardzo zadowolony.
26.04.2018 14:52 #anty spam
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..
08.05.2018 09:49 #mama
Dla nas dorosłych to sobie możemy wybierac pianki czy inne sztuczne materaoały ale dla dzieci bądźmy rozsądni i wybierajny naruralne wypełnienia kokos i gryka, to najzdrowsze szczegolnie dla malutkich nowonarodznych dzieci
11.06.2018 01:14 #gosława
w 100% moge sie zgodzić, sporo czytałam o tym jakie materacyki sa najlepsze dla malutkich dzieci i to prawda że kokos na poczatek a potem łuska gryczana, to polecaja rózni lekarze
REKLAMA
30.06.2018 16:21 #Lila Rouge
U mojego dziecka dosyć wcześnie pojawiła się alergia i trzeba było małej kupić jakiś materac, który jest antyalergiczny, antybakteryjny itp. W moim przypadku oprócz tego, że zwracaliśmy uwagę na wkład materaca to jeszcze właśnie na pokrowiec bo on jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Polecam te, które mają zeolity, to są minerały, które mają właściwości antybakteryjne i dodatkowo neutralizują zapachy. Niestety nie pamiętam nazwy i firmy, z której mam ten materac ale u nas się sprawdza. Mała śpi dużo lepiej. Wkład też dużo dał, bo to była pianka, która ma bardzo dobrą wentylację, nazywa się "serene" o ile dobrze pamiętam. Materac w nazwie ma końcówkę .log- seria modeli ma takie nazwy, np .exe albo .zip
30.06.2018 16:22 #Lila Rouge
U mojego dziecka dosyć wcześnie pojawiła się alergia i trzeba było małej kupić jakiś materac, który jest antyalergiczny, antybakteryjny itp. W moim przypadku oprócz tego, że zwracaliśmy uwagę na wkład materaca to jeszcze właśnie na pokrowiec bo on jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Polecam te, które mają zeolity, to są minerały, które mają właściwości antybakteryjne i dodatkowo neutralizują zapachy. Niestety nie pamiętam nazwy i firmy, z której mam ten materac ale u nas się sprawdza. Mała śpi dużo lepiej. Wkład też dużo dał, bo to była pianka, która ma bardzo dobrą wentylację, nazywa się serene o ile dobrze pamiętam. Materac w nazwie ma końcówkę .log- seria modeli ma takie nazwy, np .exe albo .zip
30.06.2018 16:22 #Lilarouge
U mojego dziecka dosyć wcześnie pojawiła się alergia i trzeba było małej kupić jakiś materac, który jest antyalergiczny, antybakteryjny itp. W moim przypadku oprócz tego, że zwracaliśmy uwagę na wkład materaca to jeszcze właśnie na pokrowiec bo on jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Polecam te, które mają zeolity, to są minerały, które mają właściwości antybakteryjne i dodatkowo neutralizują zapachy. Niestety nie pamiętam nazwy i firmy, z której mam ten materac ale u nas się sprawdza. Mała śpi dużo lepiej. Wkład też dużo dał, bo to była pianka, która ma bardzo dobrą wentylację, nazywa się "serene" o ile dobrze pamiętam. Materac w nazwie ma końcówkę .log- seria modeli ma takie nazwy, np .exe albo .zip
03.08.2018 13:53 #Nikola
Ja nie polecam standardowej pianki elastycznej. Mój syn (4 lata) nie mógł wytrzymać na materacu, który rozmiękał w lecie do tego stopnia, że czuł stelaż. Wywaliliśmy materac i kupiliśmy nowy, ale sytuacja jest podobna. Fajnie jeśli to prawda, że wymyślili taką piankę, która będzie się dopasowywać do ciała a nie temp pokoju. Ta pianka "Serene" wydaje się dobrym rozwiązaniem o ile to prawda co pisza.
03.08.2018 23:30 #Syf rreklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
09.08.2018 08:38 #marinka33
Ja kupiłam bardzo wygodny materac na Arena.pl. Zdecydowałam się tan portal bo materac, który wybrałam jest tam przeceniony o prawie 70%. Kupiłam taki jak tutaj ale jest tam też sporo innych modeli i rozmiarów bardzo tanich, dobrych materacy.
22.08.2018 02:18 #Karmela
#Nikola napisał(a) 03.08.2018 13:53

Ja nie polecam standardowej pianki elastycznej. Mój syn (4 lata) nie mógł wytrzymać na materacu, który rozmiękał w lecie do tego stopnia, że czuł stelaż. Wywaliliśmy materac i kupiliśmy nowy, ale sytuacja jest podobna. Fajnie jeśli to prawda, że wymyślili taką piankę, która będzie się dopasowywać do ciała a nie temp pokoju. Ta pianka "Serene" wydaje się dobrym rozwiązaniem o ile to prawda co pisza.
A czy ta pianka 'serene' nie jest w materacach marki 'curem'? Wiem, że mają nową linię materacy z nową technologią termoregulacji, mam od nich ale zupełnie inny model, póki co bardzo nam się sprawdza. Ale jest jeden problem, jestem alergikiem i przydałby mi się już materac specjalnie dedykowany dla osób w mojej sytuacji. Chyba się zainteresuję w takim razie tymi nowymi modelami tej firmy
24.09.2018 12:58 #Nikola
Tak, z tego co kojarzę ta pianka jest właśnie w tej serii materacy Curem. Kupujemy teraz model curem.log, średniotwardy i jest rzeczywiście antyalergiczny, przede wszystkim ma dobrą termoregulację i jest przewiewny, dodatkowo zamówiliśmy sobie z pokrowcem Zeo Case, który ma dodatkowe właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, więc myślę, że dla alergika jak najbardziej się nada.

202/3243 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe sprzedam
 Prezentujemy mieszkanie w Płocku - kawalerkę zlokalizowaną na parterze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Skarpa. Lokal usytuowany od strony zachodniej, okna wychodzą na skwer/park. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni pozostają szafki i kuchenka, łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Do mieszkania przynależny piwnica, niski czynsz 173 zł (z wodą i opłatą za odpady), lokal wolny od zaraz. Parking przy budynku, blisko sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Cena 75 000 zł tel 732 737 190

Zdrowie i Uroda
 Praktyka stomatologiczna STOMAPOL ul. Myśliborska 18 lok 44 www.stomapol.eu godziny otwarcia 9-19 pn-pt oraz soboty 9-14. TELEFON RECEPCJI 22 394 70 75 Placówka prowadzi leczenie zachowawcze, endodontyczne, protetyczne, implantologiczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, protezy zdejmowane(ponad 20 typów), specjalista pedodoncji przyjmuje w czwartki po godzinie 15 tej. Wybielanie zębów, szyny nagryzowe, reperacje protez, licówki, rekonstrukcje zębów W placówce przyjmuje zespół 4 lekarzy stomatologii, praktyka istnieje ponad 20 lat. Bliższe informacje są dostępne na stronie www.stomapol.eu lub na facebooku stomapol.

Inne nieruchomości sprzedam
 Mam do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Zgrupowania Żmija 17, miejsce nr 1. Powierzchnia miejsca 11 m2, plus pusta powierzchnia obok miejsca 6 m2 co daje razem 17 m2. Pełna własność. Cena 17 000 zł. tel: 784 667 597 mail waldek@globex.pl

Dam pracę
 Zatrudnię "złotą rączkę" bez nałogów z czynnym prawem jazdy kat. B. Lokalizacja Warszawa - Bielany. Kontakt: rjaskulski@jar.com.pl, tel 22 864 28 30

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA