REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Hurtownia kosmetyczna - Białołeka

08.07.2015 12:49 #kates
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy przede wszystkim produkty do pielęgnacji paznokci: http://katenails.pl
17.08.2016 16:41 #metkas
Hurtownia kosmetyczna to new nails - tam macie w zasadzie wszystko do ogarnięcia.
Tzn. kupi się każdy produkt przeznaczony do paznokci. Robię tak od dawna, trafia się wiele okazji, wysyłki mam zawsze darmowe, a przede wszystkim te ich kosmetyki robią robotę.
22.08.2016 10:29 #okea
Też czasem zaglądam do hurtowni ale kiedy mam mniej więcej uzupełnione zapasy środków czystości i kosmetyków kupuję na eKobieca.pl, głownie też dlatego że mają tam moje ulubione naturalne kosmetyki i emolienty.
22.08.2016 15:08 #Kaniaa
A słyszał ktoś z was o cosnet.pl? Ja lubię zamawiać przez neta, większy wybór, a nie zawsze też się chce chodzić po hurtowniach czy drogeriach. A tam mają tanio, więc się opłaca. Szczególnie jak ktoś własny salon prowadzi :)
28.09.2016 15:09 #Iwetta
Ja słyszałam o hurtowni Cosnet, zamawiałam tam sprzęt do mojego mobilnego salonu. Sprzęt bardzo dobrze się sprawdza, jest mega wygodny w użyciu. Teraz robiła zapasy lakierów i na pewno zamówię z Cosnet. Mają lakiery IBD, które nie w każdej kosmetycznej hurtowni są dostępne.
03.12.2016 23:41 #marta5
Sprawdzaliście już tę ofertę http://www.neonail.pl/katalog/zele-uv/? Mają tam ciekawe żele uv, ale nie tylko. Jest tam bowiem również dostępny sprzęt, który jest niezbędny w każdym salonie kosmetycznym. Warto tam sobie zerknąć.
20.04.2017 11:56 ArturGolny
Żona korzysta z hurtowni kosmetyków biokur. Mają dobrej jakości lakiery hybrydowe i inne akcesoria do paznokci.
10.10.2017 15:18 #monikapraska
Hurtownia kosmetyczna Mimari (https://mimari.com.pl/) jest dobrze wyposażona. Mają bardzo dobre lasery kosmetyczne, mogę polecić na przykład model Q-SWITCH on usuwa przebarwienia, piegi, zmaniona, można usuwac nim również tatuaże. To chyba jedno z lepszych urządzeń na rynku. Hurtownia sprzedaje też dużo profesjonalnych kosmetyków, także można wyposażyć gabinet urody.
10.10.2017 15:33 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..

696/2772 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Maximtransport oferuje usługi transportowe i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów. Wyjazd z Polski: środa, piątek, sobota, niedziela Wyjazd z Belgii: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, niedziela. Kontakt: 608 835 822

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Masz sale do wynajęcia na uroczystość albo konferencję? Szukasz klientów? Zamieść wizytówkę w najlepszej bazie sal - www.saleilokale.pl. Ceny już od 50 zł na stałe. Cała Polska.

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.