REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

firma recyklingowa

# 123asd

07.12.2014 10:37

zastanawiam sie and otworzeniem firmy recyklingowej. Myślicie że to ma jeszcze sens, bycie eko w sumie jest modne, ale czy nie jest za późno nataką działalność? ile mniej więcej może kosztować otworzenie i wyposażenie takiej firmy?

# irena.irena

08.12.2014 10:37

oczywiście, że to opłacalne. w kwestii wyposażenia skonstatuj się z mt recykling

# Lanek

19.06.2017 08:18

Sens na pewno jest to dość dochodowy binzes tak mi się wydaej

REKLAMA

# RadosławWnyk

19.06.2017 08:55

Jeżeli bedziesz szukał jeszcze maszyn do firmy recyklingowej to mysle, że nie powinieneś ominąc Bartontech prowadzą oni sprzedaż tego typu maszyn jak m.in belownice, prasy, paczkarki i wiele innych. Jestem pewny, że niee zawiedziesz się poziomem obsługi oraz ofertą, bo sam byłem po zakupach na prawdę zadowolony. Dołączyli do oferty również serwis, więc jak coś się zepsuje możesz byc spokojny :)

# CzarekWanecki

20.08.2017 08:56

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz to i ja mogę potwierdzić jakość prowadzonych usług przez Bartontech. Mamy z nimi kontakt do dziś, ponieważ zajmują się serwisowaniem naszych maszyn. Zawsze są na czas, dzięki czemu nigdy nie prrzytrafiły mi się dłuższe postoje. Do tego jak mam jakieś pytania co do maszyn chętnie i merytorycznie udzielaja odpowiedzi. W ofercie są chyba wszystkie rodzaje urządzeń w zalezności od surowca poddawanemu recyklingowi tylko najlepiej jak sam się z nia wcześniej zapoznasz.

 Gocha67

30.11.2017 05:15

Meble i zużyty sprzęt elektroniczny można oddać w Warszawie u http://www.knrecykling.pl. Rzetelna i sprawdzona firma w tym temacie. Mają bardzo dobre stawki. Uczciwy i rzetelny kontrahent.

REKLAMA

# reklama syfiasta

30.11.2017 08:35

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break