REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

eksploatacja alkomatu

# marioss

18.01.2017 00:47

mam problem, usłyszałem własnie że alkomat którego jeszcze nie kupiłem wymaga kalibracji. pomyślałem że wolę wcześniej się zorientować na czym polega problem ( a może to nie problem ) z tym i czy jednak to w ogóle dobry pomysł? zastanawiam się czy dużo kosztuje taki alkomat w utrzymaniu bo szukałem już w google ale rozbieżności są ogromne i tak naprawdę niczego się nie dowieziałem

 Mantyna

18.01.2017 20:15

są i będą rozbieżności bo niestety ale każdy sensor wymaga innego traktowania. wejdź na spy shop w zakładkę kalibracja alkomatów - spyshop pl/content/kalibracja-alkomatow-22 oni mają to w usługach i jest tam tabelka gdzie możesz różne modele porównać. wybacz ale mi się nie chce tego szczegółowo opisywać, na pewno znajdziesz

# dorota

19.01.2017 19:14

w spy miałam przyjemność już zakupy nawet robić i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z kompetencji obsługi. zostało mi wszystko od A do Z wytłumaczone i roztłumaczone jeszcze dokładniej jak nie rozumiałam czegoś. obsługa na medal :) ale o zakupie się nie wypowiem bo na prezent był :)

REKLAMA

# Kola

16.03.2017 19:01

Bardzo dobra decyzja smile.gif Na pewno nie zaszkodzi, a przy okazji polecam też jazdy doszkalające z bezpiecznej jazdy , są też takie ofert specjalne dla firm np. w http://sjmk.pl/ . Wiadomo, każdemu z nas się wydaje, że jest mistrzem kierownicy, ale w praktyce niestety mamy tyle wypadków ile mamy, więc chyba warto poświęcić jeden dzień od czasu do czasu by się podszkolić

 Jan Z

09.08.2017 06:07

Każdy alkomat policyjny, ale też zwykły wymaga tego, żeby o niego zadbać. Warto się tym zainteresować bo potem może rzeczywiście podawać niemiarodajne wyniki, taka kalibracja nie zajmuje dużo czasu, a jest niezbędna. Co do samego sprzętu, to ja się zastanawiam nad którymś z tych: http://euroalkomat.pl/alkomaty-alcoblow - słyszałem, że te alkomaty alcoblow są niezłej jakości..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy