REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Cosmedica na Mokotowie

# Gertruda

11.04.2016 18:38

Podobno na Mokotowie przy samym metrze Wierzbno przy ulicy Naruszewicza ma być otwarta nowa apteka Cosmedica. Mnie to bardzo ucieszyło, bo wreszcie ta okolica doczeka się apteki z prawdziwego zdarzenia.

# Ignaś

11.04.2016 18:58

Też słyszałem, że 13 kwietnia ją otwierają. Przynajmniej wiem, gdzie od teraz będę kupował leki.

# Yoki

11.04.2016 19:27

https://cosmedica.pl/ wow, nawet nie wiedziałam, że mają taki szeroki wybór produktów. Zdarzało mi się kiedyś coś tam od nich zamawiać, ale przyznam, jestem zaskoczona. Brakowało tutaj takiego miejsca, więc jak najbardziej się cieszę, że powstaje.

REKLAMA

# Olgierdo

13.04.2016 18:47

Ja dzisiaj miałem okazję być w tej aptece i wykupić receptę dla mojej ukochanej. Powiem Wam, że w sumie sam się zaskoczyłem, że tak mało zapłaciłem. A sama apteka bardzo przyjazna, zachęca do tego, aby robić w niej zakupy. Sporo przestrzeni i coś co mnie zaciekawiło, szeroki wybór suplementów.

# Marysia

13.04.2016 18:49

Podobno Cosmedica ma też dobre dermokosmetyki i konsultantów, którzy pomagają dobrać odpowiednie dla naszej cery. Taka opcja mi się podoba. Jakoś Cosmedica już od jakiegoś czasu jest moją ulubioną siecią aptek, a teraz otworzyli tak blisko mnie, że nie sposób jej nie odwiedzac i nie zaopatrzac się w niej w leki na przeziębienie ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA