REKLAMA

Żoliborz

kalendarz imprez »

 

Startują "przedsiębiorcze poniedziałki" na Żoliborzu

  13 maja 2024

alt='Startują "przedsiębiorcze poniedziałki" na Żoliborzu'
Centrum Lokalne Żoliborz przy ul. Rydygiera 6B czeka na obecnych i przyszłych przedsiębiorców; materiał prasowy

Od poniedziałku 13 maja startują "przedsiębiorcze poniedziałki", czyli darmowy coworking na Żoliborzu. To pilotażowy i pierwszy taki projekt, który będzie działał w ramach Żoliborskiej Strefy Przedsiębiorczych. W ramach projektu żoliborscy urzędnicy prowadzić będą również konsultacje związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności, a raz w miesiącu, organizowane będą warsztaty poświęcone tematyce biznesowej.

REKLAMA

Strefa coworkingowa działać będzie w Centrum Lokalnym Żoliborz przy ul. Rydygiera 6B, w każdy poniedziałek, od 13 maja do końca października, w godzinach od 9:00 do 18:00.

Strefa coworkingu na Żoliborzu

- To wyjątkowa przestrzeń, aby poznać się i porozmawiać z innymi przedsiębiorcami z Żoliborza, wymienić doświadczenia czy nawiązać współpracę. Zapewniamy nie tylko miejsce do pracy przy biurku, ale także strefę chilloutu dla wygody, świetnie wyposażoną kuchnię, z pyszną kawą oraz zielone otoczenie, gdyby ktoś preferował zupełnie niestandardowe miejsce do pracy - mówi wiceburmistrz Agata Marciniak-Różak.

- W realizacji tego projektu wspierają nas dziewczyny z Dharma Żoliborz, które na Żoliborzu działają od dwóch lat i mają wyjątkowe doświadczenie, w tym jak efektywnie budować społeczność - dodaje.

Wstąp do księgarni

Warsztaty w strefie coworkingu - jakie i kiedy

W ramach "przedsiębiorczych poniedziałków", w strefie coworkingowej raz w miesiącu, w godzinach popołudniowych, organizować będziemy warsztaty, które poprowadzą eksperci warszawskiego świata biznesu. Zaplanowanych zostało sześć takich spotkań o tematyce: komunikacja i strategia marketingowa (27 maja), umiejętności komunikacyjne i skuteczny networking (17 czerwca), budowanie marki osobistej (15 lipca), finanse dla przedsiębiorców (19 sierpnia), nowoczesna, spersonalizowana sprzedaż (16 września), zarządzanie zespołem i liderowanie (28 października). O szczegółach projektu urząd dzielnicy będzie informował na facebookowym profilu Żoliborskiej Strefy Przedsiębiorczych: https://www.facebook.com/zoliborska.strefa.przedsiebiorczych.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# pytanie na miejscu

13.05.2024 14:15

Coworking jest usługą rynkową. Jakim prawem urząd robi za pieniądze podatników nieuczciwą konkurencję przedsiębiorcom, którzy działają na tym rynku i płacą podatki. Żoiliborz to stan umysłu
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024