Złoża śmieci na Odkrytej. Urzędnicy ich nie odkryli
9 maja 2014
Tuż za skateparkiem na Odkrytej leżą dziesiątki pustych butelek.
Basen przy Ostródzkiej miał być zbudowany pięć lat temu. Właśnie wybrano projektanta
Podpisano umowę na zaprojektowanie drugiej pływalni na terenie dzielnicy, w której mieszka ponad 150 tys. mieszkańców. Obiekt w pobliżu skrzyżowania Ostródzkiej z Hemara miał powstać ponad pięć lat temu.
Ci pierwsi nie powinni śmiecić, ci drudzy - zainteresować się tym, gdzie trzeba posprzątać...
(red)
.






































