Noc Muzeów na Białołęce: pustka
8 maja 2014
fot. archiwum BOK
Tegoroczna Noc Muzeów już 17 maja. Białołęka jak zwykle wypada fatalnie w porównaniu z innymi dzielnicami. Honoru dzielnicy broni Białołęcki Ośrodek Kultury.
Zapomniane ulice wymazane z mapy. Niektóre nigdy nie powstały
Na ostatniej sesji miejscy radni zlikwidowali dwie nazwy ulic na Białołęce. Które?
00 i 20.00. Obowiązuje rezerwacja miejsc: sekretariat@bok.waw.pl lub (22) 884-46-25 wew. 31.
Na bardzo wczesną Noc Muzeów (od 13.00 do ostatniego gościa) zaprasza Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego przy Elektronowej. Odbędzie się tam konferencja "Współczesne wyzwania architektoniczne i urbanistyczne Warszawy", a także wystawa prac studentów architektury i urbanistyki.
DG
.





































