REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# cobra22

09.05.2014 09:45

jak funkcjonuje ochrona środowiska w dzielnicy?gdzie ekolodzy czystości i higieny?

# bródas

09.05.2014 09:59

to wysypisko istnieje od kilku lat - pewnie to teren prywatny a więc niczyi jeszcze chwilę i chwasty zakryją i dla władz Białołęki nie będzie problemu zresztą czystość dzielnicy to dla nich najmniej istotna sprawa/ takich miejsc jest wiele/

# Winnica

09.05.2014 12:28

Zgłaszałam problem radnemu Tumaszowi, a ten zawiadomił urzędników, którzy od ponad półtora miesiąca nic z tym nie zrobili. Porażka urzędników.

REKLAMA

# cobra22

09.05.2014 14:05

trzeba pisać do gazet,lepszy skutek

# Luthien

09.05.2014 14:41

Ja zgłaszałam Panu Tumaszowi podobny problem ze śmieciami na Tarchominie, również zawiadomił urzędników i nawet dołączył moje zdjęcia. Ostatnio zrobiłam obchód. Wygląda to lepiej, bo jak ktoś zauważył chwasty część przykryły. Porażka. Nie znam brudniejszej dzielnicy od naszej. Wstydzę się zabierać rodzinę i znajomych na spacery po okolicy :(

# bródas

09.05.2014 18:09

Przed chwilą wróciłem z przejażdżki rowerowej - ogromne zaskoczenie między ul Sprawną a Mikołaja Trąby rosnie las a na skróty do Osiedla prowadzi ścieżka. Las ten był przez wiele lat wysypiskiem śmieci a dzisiaj zobaczyłem wysprzątany, czysty, tymczasowe kosze / folie zawieszone na patykach jak również zawieszone na patykach puszki na pety/. Las ten pewnie wysprzątali mieszkańcy pobliskiego osiedla w ramach czynu" dla siebie"/ za komuny czynu społecznego/. Brawo

REKLAMA

# kris

09.05.2014 18:23

#Winnica napisał(a) 09.05.2014 12:28
Zgłaszałam problem radnemu Tumaszowi, a ten zawiadomił urzędników, którzy od ponad półtora miesiąca nic z tym nie zrobili. Porażka urzędników.
dwa lata temu zgłaszałem zapchaną studzienkę na Sprawnej... hehe i przez dwa lata nie udało się jej udrożnić.... a przez telefon można usłyszeć, "że mają ważniejsze sprawy"...

# 12 małp

10.05.2014 10:36

Wsyd!
A może tak samemu zakasać rękawy i poszprzątać i powyrywać chwasty.Można się przecież zorganizować i dać przykład brudasom a przy okazji dzieciom by w przyszłości jak dorosną nie frustrowali się na lokalnych forach tylko sami wzieli sprawy w swoje ręce.
" Świnia nie ma wpływu na swe otoczenie ale Człowiek ma wpływ na swoje otoczenie"
Felipe Gonzales - poeta i recytator hiszpańskiej nowej fali.

# matt

10.05.2014 10:44

#12 małp napisał(a) 10.05.2014 10:36
Wsyd!
A może tak samemu zakasać rękawy i poszprzątać i powyrywać chwasty.Można się przecież zorganizować i dać przykład brudasom a przy okazji dzieciom by w przyszłości jak dorosną nie frustrowali się na lokalnych forach tylko sami wzieli sprawy w swoje ręce.
" Świnia nie ma wpływu na swe otoczenie ale Człowiek ma wpływ na swoje otoczenie"
Felipe Gonzales - poeta i recytator hiszpańskiej nowej fali.
oczywiście, zacznijmy sprzątać, naprawiać ulice w "czynie społecznym" - urzędnicy przyklasną! Tylko odpowiedz mi najpierw po co płacę podatki w tym mieście i utrzymuję tych urzędników?

REKLAMA

# bródas

10.05.2014 15:40

a może zacząć od przedszkola, szkoły podstawowej a o rodzicach nie wspominam - nie spotkałem się żeby przedszkolanka lub nauczyciel powiedział dzieciom - nie śmieć , to jest kosz gdzie trzeba wrzucać smieci , nieczystości a jak w pobliżu nie ma to zawiń w folie i wyrzuć w najbliższym - to uczenie nawyków. Polska jest najbrudniejszym krajem - zużycie mydła i środków czyszczących jest najmniejsze w Europie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy