REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Złamał dwukrotny zakaz prowadzenia pojazdów

  23 marca 2023

Złamał dwukrotny zakaz prowadzenia pojazdów
źródło: SM

Niektórzy kierowcy mają za nic przepisy ruchu drogowego, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, a nawet sądowe zakazy wydane z powodu ich złamania. Należy do nich pewien 30-latek, którego przed południem 12 marca zatrzymał wspólny patrol straży miejskiej i policji.

REKLAMA

Podczas patrolowania Zacisza funkcjonariusze zauważyli około godziny 10:00 peugeota jadącego ulicą Mroźną. Auto zatrzymali, by skontrolować trzeźwość kierowcy.

Kierował mimo zakazu

Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec Warszawy. Teren po klubie sportowym przejdzie metamorfozę Teren po klubie sportowym przejdzie metamorfozę
Znajdujący się na Targówku Mieszkaniowym ArtHouse Kołowa nieustannie się zmienia. Przed nami kolejny duży przetarg inwestycyjny.
Był trzeźwy. Po sprawdzeniu jego danych personalnych w policyjnej bazie danych funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie może prowadzić samochodu, ponieważ obowiązuje go wydany w październiku sądowy zakaz.

"Co więcej, ten sam sąd zakazał mu ponownie prowadzenia pojazdów za złamanie wcześniejszego zakazu. Kierowca został ujęty i przewieziony do pobliskiego komisariatu policji" - informuje warszawska straż miejska.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# Kierowca bombowca

28.03.2023 19:45

A może tak wprowadzić prawo że jak ktoś złamie zakaz prowadzenia pojazdu to się go prewencyjnie zamyka w więzieniu do końca trwania zakazu?
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA