Zielona Białołęka z nowym autobusem
22 lutego 2008
Zielona Białołęka wreszcie doczekała się nowej linii autobusowej. Busik 204 będzie dowoził mieszkańców na Targówek.
Tarchomin bez ortopedów. Bo maszyna jest za stara
W przychodni przy Milenijnej 4 na Tarchominie jeszcze do niedawna pacjenci mogli udać się do ortopedy. Teraz poradnia zostanie przeniesiona na Przykoszarową.
Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 20 minut w godzinach szczytu i co pół godziny poza szczytem i w święta.
Na warszawskich drogach w sumie pojawi się 100 minibusów. Każdy z nich bę-dzie nowy, wyposażony w klimatyzację, monitoring oraz system głosowej zapowie-dzi przystanków. Wszystkie 12-metrowe autobusy będą w całości niskopodłogowe. Krótsze (8 i 9 m) będą miały częściowo obniżoną podłogę.
APC
.






































