Zaledwie kilka nowych kamer
9 lipca 2010
Do końca roku warszawskie ulice będzie strzegło prawie 800 kamer miejskiego monitoringu.
Pierwsza Metroteka w Polsce otwarta. Urzędnicy chwalą, mieszkańcy sceptyczni
Otwarcie pierwszej w Polsce Metroteki na stacji metra Kondratowicza miało nastąpić we wrześniu ubiegłego roku. Z powodu problemów z wykonawcą i konieczności powtórzenia przetargu, placówka ruszyła dopiero teraz - z rocznym opóźnieniem. Urzędnicy chwalą inwestycję i podkreślają jej wyjątkowość. Mieszkańcy są jednak bardziej sceptyczni.
Lokalizacje wskazywała policja i mieszkańcy. Gdzie w dzielnicy bezwzględnie potrzebne są kamery monitoringu? Czekamy na opinie pod tel. 22 392-08-30.
kc
.





































