REKLAMA

REKLAMA

Wawer

kronika policyjna

 

Zaginął mieszkaniec Wawra. Policja prosi o pomoc

  24 sierpnia 2022

Zaginął mieszkaniec Wawra. Policja prosi o pomoc
źródło: KRP VII

Policjanci z Wawra poszukują zaginionego 45-letniego Zbigniewa Brodzika. Mężczyzna od 12 sierpnia do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.

REKLAMA

Funkcjonariusze z komisariatu w Wawrze prowadzą poszukiwania 45-letniego Zbigniewa Brodzika. Jak podaje wawerska policja, mężczyzna nadużywa alkoholu, jednak niekoniecznie musi być to powodem jego zaginięcia.

Jak wygląda zaginiony?

Mężczyzna wygląda na 45 lat, ma 175 cm wzrostu, jest otyły, włosy ma krótkie i siwiejące. Patrol szkolny poszukiwał nastolatki. Matka próbowała ją ratować Patrol szkolny poszukiwał nastolatki. Matka próbowała ją ratować
Sąd dla nieletnich nakazał umieszczenie pewnej 15-letniej mieszkanki Wawra w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Ponieważ nieletnia nie zastosowała się do wyroku, do drzwi jej domu zapukali policjant i strażnik miejski z patrolu szkolnego. To, co stało się potem, mogłoby stanowić kanwę niezłego filmu sensacyjnego, w którym niebagatelną rolę odegrał... królik.
W chwili zniknięcia mógł być ubrany w kraciastą koszulę z długim rękawem, wojskowe spodnie koloru khaki i brązowe buty zamszowe.

Kup bilet

Jak można pomóc?

- Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciach - apelują wawerscy policjanci. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wawrze pod tel. 47 723-23-01 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA