Z przedszkolami nie jest źle
5 czerwca 2009
Nie jest źle z miejscami dla przedszkolaków na Bielanach. W tegorocznej rekrutacji miejsc zabrakło dla 43 dzieci.
Nowy patent na Bielanach. Wierzby płaczące ogrodzone wikliną
Bielański ratusz znalazł sposób na przedłużenie żywotności wierzb płaczących, rosnących w parku obok trasy Armii Krajowej (S8).
Przyjęto 3790 dzieci - mówi wiceburmistrz Grzegorz Pietruczuk. - Poza systemem pozostało 43 dzieci. Rodzice tych dzieci nie składali odwołań.
Pozostają więc przedszkola niepubliczne. Jest to jednak znacznie droższe roz-wiązanie, dochodzące nawet do 1200 złotych za miesiąc.
(wt)
.








































