REKLAMA

bck klub przygód 2026 1bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0
Bielany

różne »

 

Z cyklu Mistrzowie Parkowania: Śmieszek z Młocin

  8 marca 2018

alt='Z cyklu Mistrzowie Parkowania: Śmieszek z Młocin'

Nowy parking P+R już działa, ale nie wszyscy umieją z niego korzystać.

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

... Niezwykłe dzieje osiedla na Bielanach. Skąd się wzięła Zdobycz Robotnicza? Niezwykłe dzieje osiedla na Bielanach. Skąd się wzięła Zdobycz Robotnicza? Nazwa kojarząca się z socjalizmem, architektura szlacheckich dworków - domy w okolicy pl. Konfederacji budziły zdumienie już w czasach naszych pradziadków. co widać na zdjęciu, które dostaliśmy 8 marca rano od czytelnika. Jedynym rozsądnym wyjaśnieniem tego, że opel corsa całkowicie blokuje wyjazd toyoty yaris, jest to, że kierowcy się znają i przyjechali razem. W dziedzinie parkowania po polsku rozsądne wyjaśnienia zazwyczaj się jednak nie sprawdzają, więc równie dobrze corsa mogła spaść z nieba. Ciekawie prezentuje się też tablica rejestracyjna corsy, tak brudna, że zasługuje na mandat. Niewielu kierowców pamięta, że za jazdę z nieczytelnymi blachami grozi nawet 500 zł kary.

Zdjęcie pokazuje także, że 150 nowych miejsc na P+R Młociny, które powstały między Wawrzyszewem a Wrzecionem, to nadal za mało w stosunku do zainteresowania. Mieszkańcy okolicznych osiedli powinni docenić, że kierowca corsy nie szukał miejsca pod ich oknami. Taki styl parkowania jest jednak, mimo wszystko, dość śmieszny...

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Komentarze (7)

# m.m.

09.03.2018 09:24

Parking, co było do przewidzenia, nie zmienił nic jeśli chodzi o obstawienie uliczek Bielan. jak było zapchane, tak jest. Parkowali po trawnikach, parkują nadal. Chyba tylko wybetonowanie całej dzielnicy coś by zmieniło... naszym kosztem oczywiście.

# MoczKAŁowski

09.03.2018 09:31

Sądząc po roczniku auta może się popsuł. I czeka na holowanie ??? Co drugie auto na Bielanach to trupy wartości kilku tysięcy złotych. Jeżdżący kał na benzynę.

# DziekiHGW

09.03.2018 09:36

No , ładny widoczek mają z okna mieszkańcy.Zamiast kojącej zieleni, asfalt i kupa złomstwa (w skupie złomu po 350 zł)Za to latem temperatura w okolicy będzie wyższa o min.5 stopni.Pełna deprecha.

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

# polrest

09.03.2018 14:15

O wielki SŁOJU módl się za nami grzesznymi, bo my buraki ze wsi nie potrafimy jeździć o parkowaniu już nie wspominamy AMEEEEN!!!!!!!!

# rew12

12.03.2018 17:21

#DziekiHGW napisał(a) 09.03.2018 09:36
No , ładny widoczek mają z okna mieszkańcy.Zamiast kojącej zieleni, asfalt i kupa złomstwa (w skupie złomu po 350 zł)Za to latem temperatura w okolicy będzie wyższa o min.5 stopni.Pełna deprecha.

Żałosny komentarz.

 eRDe

12.03.2018 21:44

Żałosna to jest sprawność władz Bielan i brak działań w interesie mieszkańców.
A bez zieleni temperatura będzie wyższa. I jakoś dodatkowe samochody generujące smog nie przeszkadzają władzuni.

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

# Moczkałowski

12.03.2018 22:24

Wiadomo że dzieciaki są dorobkiewiczami w CHF którzy kurczowo będą trzymać się stołków by mieć na raty kredytu. Flaga partii nieważna ważna kasa co miesiąc 10k złotych plus fuchy w RN. Na jesieni kosmiczne obiecanki z wyciągiem narciarskim w tle.
więcej na forum

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 1bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 3refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA