Wyrywał kable ze skrzynki elektrycznej. "Straty na 10 tysięcy"
17 marca 2022
Pewien 53-letni mieszkaniec Wrzeciona zdewastował elektryczną skrzynkę rozdzielczą w parku Kępa Potocka. Na gorącym uczynku przyłapał go patrol strażników miejskich.
Podczas patrolowania okolic parku funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że na terenie Kępy Potockiej ktoś dewastuje elektryczną skrzynkę rozdzielczą. Podczas podjętej interwencji strażnicy zauważyli mężczyznę, który wyrywał przewody.
Zniszczył skrzynkę elektryczną
- Część kabli zdążył już schować do torby stojącej na ziemi - relacjonują strażnicy miejscy.
S7 - trasa pełna emocji
Konsultacje społeczne dotyczące trasy S7 przebiegały w bardzo gorącej atmosferze. Dotyczyły odcinka od Armii Krajowej (S8) do Czosnowa, tj. północnego wylotu z Warszawy w kierunku Gdańska.
- Obok niej leżał młotek, a także urządzenia elektryczne należące do wyposażenia skrzynki. 53-letni sprawca dewastacji okazał się mieszkańcem Wrzeciona.
Przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do której należy skrzynka, oszacował straty na około 10 tys. zł. Sprawca został przekazany policji.
(db)
.







































