Wyciek piany na budowie metra. Co to było?
21 września 2020
Mieszkańcy Zacisza donoszą, że lokalne ulice pokryła dziwna pianka, pochodząca z budowy metra.
Wyciek "spod ziemi" pojawił się w środę 16 września na w rejonie Protazego i Blokowej. Jak informują czytelnicy z Zacisza, jezdnię pokryła substancja o strukturze pianki, ewidentnie będąca materiałem budowlanym z budowy podziemnej kolei.
- Na Protazego na powierzchnię ulicy wydostał się betonit z tarczy drążącej tunel - mówi Karolina Gałecka, rzeczniczka warszawskiego ratusza.
Uwaga! Kradną koła na Bródnie
Mieszkańcy Bródna twierdzą, że rejon ulic Rembielińskiej, Poborzańskiej, Ogińskiego i Bazyliańskiej upodobali sobie złodzieje kół. Policja odpowiada, że nie było żadnych zgłoszeń z tego rejonu. - Kto by latał ze wszystkim na komendę, szkoda czasu na zeznania i tak nie namierzą złodziei - mówi mieszkaniec.
- Po odkryciu awarii wykonawca niezwłocznie usunął przyczynę wycieku i uprzątnął teren.
(dg)
.








































