REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

kultura

 

Wola, jakiej nie znacie. Trwa konkurs fotograficzny

  13 marca 2023

Wola, jakiej nie znacie. Trwa konkurs fotograficzny
źródło: Wikimedia Commons / Emptywords

Do 19 marca autorzy mogą przesyłać swoje zdjęcia w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną na Woli. Na zwycięzców czekają "atrakcyjne nagrody". Jakie? Tego organizatorzy nie zdradzają.

REKLAMA

Warszawska Wola to bez wątpienia najszybciej zmieniająca się miejska dzielnica w Polsce. W miejscu likwidowanych fabryk i w sąsiedztwie zrujnowanych kamienic powstają najwyższe wieżowce w Europie. To idealny czas na konkursy fotograficzne. Polfa idzie pod kilof. W zamian bloki od Kulczyka Polfa idzie pod kilof. W zamian bloki od Kulczyka
Znajdujący się przy stacji metra Rondo Daszyńskiego teren fabryki leków Polfa Warszawa to najprawdopodobniej jedna z najdroższych działek w Polsce. Kontrolowana przez milionera Sebastiana Kulczyka firma Noho Investment zbuduje w tym miejscu cały kwartał bloków mieszkalnych.

Konkurs fotograficzny w Warszawie

- Wola zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Dlatego, choć z pewnością kryje wiele tajemnic, to nie trzeba poświęcić całego życia na zajmowanie się jej tematyką, by przedstawić kadr, który chwyci za serce - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. - Stuletnie kamienice stoją tu w sąsiedztwie bloków z wielkiej płyty i szklanych wysokościowców, a życie ich użytkowników odbywa się w jednym miejscu - dodaje.

Organizowany przez bibliotekę konkurs ma zebrać obrazy Woli roku 2023 i pokazać różne spojrzenia na szybko rozwijającą się dzielnicę.

Zapraszamy na zakupy

Jak wziąć udział?

Prace należy dostarczyć do 19 marca na adres konkurs@bpwola.waw.pl Jedna osoba może przesłać maksymalnie pięć zdjęć. W konkursie nie mogą brać udziału kolaże, a jeśli na zdjęciu jest czyjś wizerunek, należy dołączyć zgodę na publikację. Udział mogą brać także dzieci i młodzież.

"Ogłoszenie wyników zaplanowano na 30 marca 2023 roku. Autorzy trzech najlepszych fotografii wybranych przez jury, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe" - zapowiada wolski ratusz.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA