REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna

 

Wpadli podczas okradania samochodów, szarpali się z policją

  7 lutego 2023

Wpadli podczas okradania samochodów, szarpali się z policją
źródło: KSP

Policjanci z warszawskich Jelonek zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pod osłoną nocy wybijali szyby w samochodach i próbowali ukraść elektronarzędzia. Na widok policjantów próbowali uciec. W końcu doszło do szarpaniny.

REKLAMA

Wszystko działo się w nocy. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Jelonek otrzymali informację, że nieznany mężczyzna świeci latarką i zagląda do zaparkowanych samochodów mieszkańców.

Włamania do aut w Warszawie

Na miejscu policjanci spostrzegli nie jednego, ale dwóch mężczyzn. Pożary czterech osobówek przy Kopalnianej. Czy to podpalenie? Pożary czterech samochodów osobowych. Czy to podpalenie?
W połowie maja doszło do jednoczesnego pożaru czterech samochodów osobowych na Chrzanowie. Mieszkańcy mówią wprost: - To nie mógł być przypadek! Co ustaliła policja?
Ci na ich widok rozpoczęli ucieczkę, ale funkcjonariuszom udało się ich dogonić. Kiedy podejrzani zostali zatrzymani, szarpali się z policjantami.

W trakcie sprawdzania tożsamości zatrzymanych okazało się, że 24-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Miał do odbycia karę roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli dowód osobisty na cudze dane, kombinerki, nożyce do cięcia metalu i szczypce do cięcia przewodów. 24-latek miał przy sobie także kilka gramów marihuany oraz kartę bankomatową na inne nazwisko.

Kup bilet

Zatrzymania za włamania

24-latek i jego 28-letni kolega zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Okazało się, że obaj mężczyźni mogą mieć związek z kradzieżą elektronarzędzi z mercedesa, do której doszło w ubiegłym miesiącu. 24-latek usłyszał łącznie pięć zarzutów: dwa dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy, a także kradzieży, posiadania środków odurzających oraz ukrywania dokumentu.

Drugi z podejrzanych usłyszał cztery zarzuty: dwa usiłowania kradzieży z włamaniem, kradzieży i posługiwania się cudzym dokumentem. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował, że obaj zatrzymani spędzą trzy miesiące w areszcie. Grozi im po dziesięć lat więzienia.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA