REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna »

 

Wpadli podczas okradania samochodów, szarpali się z policją

  7 lutego 2023

alt='Wpadli podczas okradania samochodów, szarpali się z policją'
źródło: KSP

Policjanci z warszawskich Jelonek zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pod osłoną nocy wybijali szyby w samochodach i próbowali ukraść elektronarzędzia. Na widok policjantów próbowali uciec. W końcu doszło do szarpaniny.

REKLAMA

Wszystko działo się w nocy. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Jelonek otrzymali informację, że nieznany mężczyzna świeci latarką i zagląda do zaparkowanych samochodów mieszkańców.

Włamania do aut w Warszawie

Na miejscu policjanci spostrzegli nie jednego, ale dwóch mężczyzn. Pożary czterech osobówek przy Kopalnianej. Czy to podpalenie? Pożary czterech samochodów osobowych. Czy to podpalenie?
W połowie maja doszło do jednoczesnego pożaru czterech samochodów osobowych na Chrzanowie. Mieszkańcy mówią wprost: - To nie mógł być przypadek! Co ustaliła policja?
Ci na ich widok rozpoczęli ucieczkę, ale funkcjonariuszom udało się ich dogonić. Kiedy podejrzani zostali zatrzymani, szarpali się z policjantami.

W trakcie sprawdzania tożsamości zatrzymanych okazało się, że 24-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Miał do odbycia karę roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli dowód osobisty na cudze dane, kombinerki, nożyce do cięcia metalu i szczypce do cięcia przewodów. 24-latek miał przy sobie także kilka gramów marihuany oraz kartę bankomatową na inne nazwisko.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Zatrzymania za włamania

24-latek i jego 28-letni kolega zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Okazało się, że obaj mężczyźni mogą mieć związek z kradzieżą elektronarzędzi z mercedesa, do której doszło w ubiegłym miesiącu. 24-latek usłyszał łącznie pięć zarzutów: dwa dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy, a także kradzieży, posiadania środków odurzających oraz ukrywania dokumentu.

Drugi z podejrzanych usłyszał cztery zarzuty: dwa usiłowania kradzieży z włamaniem, kradzieży i posługiwania się cudzym dokumentem. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował, że obaj zatrzymani spędzą trzy miesiące w areszcie. Grozi im po dziesięć lat więzienia.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA