REKLAMA

Wola

wypoczynek »

 

Drożyzna w Parku Wodnym Moczydło?

  4 lipca 2023

alt='Drożyzna w Parku Wodnym Moczydło?'
źródło: Facebook/Park Wodny Moczydło

Z początkiem czerwca otwarto Park Wodny Moczydło. Po miesiącu funkcjonowania frekwencja w obiekcie nie była imponująca. Wielu odwiedzających mówi wprost - jest drogo. Dlaczego wejściówka kosztuje aż 50 zł?

REKLAMA

Park Wodny Moczydło to bardzo atrakcyjna opcja wypoczynkowa dla warszawiaków, zwłaszcza spędzających lato w mieście. Dla wielu chcących odwiedzać kompleks odkrytych basenów na Woli jest jednak za drogo.

Za drogo?

O problemie przeszacowanych cen jako pierwszy wspomniał na początku czerwca portal warszawa. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
naszemiasto.pl. W tym czasie kompleks świecił pustkami. Na pewno powodem była niesprzyjająca aura, ale nie tylko. Wiele osób narzekało na wysokie ceny biletów (50 zł normalny, 170 zł - jednorazowe wejście 4-osobowej rodziny). Jednak nie wszyscy podzielają głosy niezadowolenia twierdząc, że cena biletu jest bardzo atrakcyjna, gdyż za 50 zł można spędzić na terenie parku nawet 10 godzin, co w przeliczeniu wychodzi 5 zł za 1 godzinę.

Dla porównania w ubiegłym roku za wejście trzeba było zapłacić 40 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy). Natomiast w 2020 roku odpowiednio 20 zł i 13,50 zł. Wtedy jednak z atrakcji można było korzystać maksymalnie trzy godziny. Jak przekonują urzędnicy z Aktywnej Warszawy, która zarządza wolskim obiektem, głównej przyczyny niskiej frekwencji w czerwcu należy upatrywać w pogodzie, która nie sprzyjała zabawom w wodzie na świeżym powietrzu.

Zapraszamy na zakupy

Skąd takie ceny biletów?

- Na cenę mają wpływ rosnące koszty utrzymania ośrodka, a więc koszt firm zewnętrznych uzdatniających wodę, zabezpieczenia medycznego, zabezpieczenia ratownictwa wodnego, ochrony oraz koszt mediów - wyliczają urzędnicy Aktywnej Warszawy i dodają, że można skorzystać ze zniżek.

- 50 zł to cena za bilet podstawowy, natomiast mieszkańcy korzystający z Karty Warszawiaka i Małego Warszawiaka płacą odpowiednio 40 zł i 25 zł. Młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci i renciści oraz osoby z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności mogą skorzystać z obiektu za 35 zł. Dzieci do ukończenia 4 roku życia, opiekunowie osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz weterani poszkodowani w wyniku działań poza granicami państwa mają wstęp bezpłatny - przypominają.

(db)

.
 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Wredny Kocur

05.07.2023 12:05

705 z Marymont na kartę miejską i po 45 minutach pływasz w zalewie albo łajbę czarterujesz. Na ki uj się taplać w zbiorowym pisuarze i jeszcze za to płacić?

# Achh

26.08.2023 20:12

Oj już nie przesadzajcie wola! Nie stać was to nie chodźcie a nie robicie problem na cale miasto! Ludzie mają dosyć woli!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe