REKLAMA

REKLAMA

Puls Warszawy

różne

 

Warszawa w obiektywie: na straży katalizatora i felg

  2 czerwca 2022

Warszawa w obiektywie: na straży katalizatora i felg
źródło: Warszawawobiektywie.pl

Kradzieże samochodowych części, takich jak katalizatory lub alufelgi, stają się codziennością. Kierowcy nie znają dnia ani godziny, kiedy zobaczą samochód na przysłowiowych cegłach.

REKLAMA

Najgorsze, że proceder będzie kwitł. Wystarczy spojrzeć na liczbę ogłoszeń na portalach w stylu: "sprzedam katalizator" lub "sprzedam alufelgi".

Nie trzeba być policyjnym specjalistą, aby się zorientować, skąd pochodzi "mało śmigany" towar. Sukces bielańskiej policji. Złodzieje kół w areszcie Sukces policji. Złodzieje kół w areszcie
Kryminalni z Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież kół z zaparkowanych samochodów. 47-latek i 48-latek wpadli w ręce funkcjonariuszy tuż po tym, jak zdemontowali koła z samochodu zaparkowanego przy ulicy Przasnyskiej. Mężczyźni usłyszeli osiem zarzutów związanych z kradzieżą kół.
Niby wszystko jest legalne, ale nie do końca. Nic też nie wskazuje na to, aby problem został rozwiązany w najbliższym czasie.

Auto pod specjalnym nadzorem

Dlatego też kierowcy wzięli sprawy w swoje ręce i zatrudnili ptasich strażników do ochrony swoich pojazdów. Tak chroniony pojazd lepiej omijać z daleka. Utrzymanie żywego strażnika jest dość kosztowne i część kierowców stosuje zamiennik w postaci pluszowej zabawki pozostawionej na dachu samochodu.

Warszawawobiektywie.pl

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA