REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Puls Warszawy

Artykuł partnerski

 

Top 5 prezentów na podziękowania dla świadków

  3 czerwca 2022

Top 5 prezentów na podziękowania dla świadków

Jak podziękować świadkom, żeby ich wysiłek został doceniony i aby na całe życie mieli miłe wspomnienie naszego ślubu? Zafundowanie im fajnej wycieczki wchodzi w grę tylko wtedy, gdy są parą, a to sytuacja, która nieczęsto się zdarza.

REKLAMA

Świadkowie włożyli w nasz ślub tyle energii, poświęcili mnóstwo czasu i zżerał ich ogromny stres. Należy im się wielkie DZIĘKUJEMY wraz z prezentem, który będzie pamiątką na długie lata. Ważne, żeby nie odkładać tego na ostatnią chwilę, lecz być gotowym długo przed ślubem. Co im podarować?

Grawerowana skrzynka na wino

Wizyta w specjalistycznym sklepie z dobrymi winami to doskonały pomysł. Pamiętajmy przede wszystkim, aby nie kierować się ładną etykietą na butelce, lecz uważnie słuchać rad sprzedawcy. W takich sklepach co prawda bardzo rzadko za ladą stoją sommelierzy, ale ich doświadczenie jest na tyle solidne, że warto kierować się ich radą w doborze odpowiednich butelek.


Wybierzmy jedno białe i jednoczerwone dla każdego ze świadków. Lepiej nie kierujmy się stereotypem, że kobiety wolą białe a mężczyźni czerwone. To nieprawda. Bądźmy natomiast przygotowani na pytanie sprzedawcy o ulubione szczepy naszych świadków. To kluczowa informacja przy dobieraniu odpowiedniego wina. Do tego elegancka skrzynka, na której wygrawerujemy krótkie podziękowania. Im bardziej szczere i osobiste, tym lepiej. Jeśli dorzucimy do tego elegancki drewniany korkociąg z wygrawerowanym imieniem, to z pewnością będzie im bardzo miło.

REKLAMA

Plakat ze zdjęciem


Kolejnym pomysłem jest plakat z naszym ślubnym zdjęciem ze świadkami. Można go zresztą wręczyć razem ze skrzynką z winami. Pamiątka na całe życie, choć warto zastanowić się czy plakat nie będzie zbyt dużą ingerencją w wystrój ich mieszkań i może lepiej ograniczyć się do zdjęcia w ozdobnej ramce.

Pralinki w personalizowanym opakowaniu


To teraz bardzo modne - miłe, słodkie i smaczne podziękowanie. Na wszelki wypadek jednak warto unikać tych nadziewanych orzechami albo trzeba mieć stuprocentową pewność, że nikt z rodziny naszego świadka nie ma na nie uczulenia.

Kubek z imieniem


Kiedyś herbatę czy kawę piło się wyłącznie w szklankach i filiżankach. Od wielu lat kubki są niezmiennie w modzie a ich producenci prześcigają w pomysłach. W liceum plastycznym z pewnością mógłby to być temat odrębnych zajęć, bo to prawdziwa sztuka użytkowa, która zajmuje kilka półek w szafkach kuchennych w domu każdego z nas. Kubek z napisem "Jola była wspaniałą świadkową" znalazłby z pewnością miejsce w kredensie albo tam, gdzie narażenie na przypadkowe potłuczenie przez dzieci byłoby znacznie mniejsze.

Poduszka z nadrukiem

Podziękowania dla świadków to kopalnia pomysłów, ale tu ograniczamy się do pięciu propozycji, z których ostatnia to poduszka z nadrukiem. Może być zwyczajna, o normalnych kształtach, ale możemy tez poszaleć i np. wykonać poduszkę-lalkę wykorzystując do tego zdjęcie naszego uśmiechniętego świadka.

 

Polecamy

Komentarze (3)

# Bcrtvv

07.06.2022 16:05

A prezent dla kamerzysty? A dla wodzireja? A dla kelnerka? Dla kucharza? Nie zapomnijmy o nich!

# Mokkala

18.06.2022 13:28

Oj niestety ja jeszcze takich prezentó nigdy nikomu nie wręczałam i jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć również gdzie dostać ciekawe prezenty na dzień nauczyciela. Tak się składa, że ja je zamawiałam w okazje/prezenty-na-dzien-nauczyciela i jest to na pewno bardzo mądry wybór.

 Ambro

23.07.2022 20:48

No ale to chyba nie musi być wspólny prezent dla nich. Można każdemu dać coś z osobna. I wycieczka to raczej dla młodej pary a nie dla świadków. Można by pomyślec o jakims fajnym doświadczeniu typu lot w tunelu aerodynamicznym czy coś takiego. My dostaliśmy taki prezent na rocznicę ślubu jako para ale są też pojedyncze https://sklep.flyspot.com/ więc to nie problem. Bardziej bym poszedł w takie klimaty.

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA