REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Białołęka

kronika policyjna »

 

Tajemnicze zaginięcie mieszkanki Choszczówki. Czy ktoś ją widział?

  30 grudnia 2020

alt='Tajemnicze zaginięcie mieszkanki Choszczówki. Czy ktoś ją widział?'

Policja z Białołęki poszukuje 62-letniej Małgorzaty Jankowskiej, która była widziana po raz ostatni na początku czerwca br. w swoim domu nieopodal oczyszczalni Czajka.

REKLAMA

norblin lipiec 01 2norblin lipiec 01 0

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu na Białołęce przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Małgorzaty Jankowskiej. Ostatni raz widziano ją na początku czerwca br. w mieszkaniu przy ul. Włamania, kradzieże, dewastacje. Ulica, która przyciąga przestępców Włamania, kradzieże, dewastacje. Ulica, która przyciąga przestępców Niepozorna ulica Sprawna, położona naprzeciwko Centrum Biznesowego Fort, niespodziewanie stała się miejscem szczególnie atrakcyjnym dla włamywaczy do aut. W ostatnich miesiącach mieszkańcy zgłaszają coraz więcej incydentów kradzieży i dewastacji pojazdów. Skierdowskiej. Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną i znajomymi. Rysopis w chwili zaginięcia kobiety: wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne.

Ktokolwiek widział?

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej 62-latki i jej obecnego miejsca pobytu należy kierować do wydziału kryminalnego na Białołęce pod nr tel. 47 723-52 20, oficera dyżurnego 47 723-51-30 lub powiadomić najbliższą jednostkę policji. Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres: dyżurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl.

(DB)

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Komentarze (2)

# Mieszkaniec Tarchomina

30.12.2020 19:00

Zajmijcie się tematem odrażającego smrodu na Tarchominie!
Znowu na Tarchominie śmierdzi goownem bardziej niż zwykle! Zjazd z mostu Północnego w Myśliborską przy policji, skrzyżowanie Ćmielowska - Myśliborska, skrzyżowanie Myśliborska - Botewa i od przejścia dla pieszych między Galerią a Biedronką aż do Biedronki (tu ciekawostka bo ostatnio tam goowna nie czuć, tylko coś jakby padlinę xd).
Pod Tarchominem, dokładnie pod Myśliborską płynie goowno z całej Warszawy od przepompowni Świderska przy moście. Spaceruję tamtędy codziennie wieczorkiem, codziennie śmierdzi!!!

# marcin_f

07.01.2021 12:45

#Mieszkaniec Tarchomina napisał(a) 30.12.2020 19:00
Wynoś się, spamerze, wszędzie tylko śmiecisz tymi swoimi kłamliwymi i nikogo nieinteresującymi wymysłami. Umyj się i wypierz ciuchy, wtedy wokół ciebie przestanie śmierdzieć szambem.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 3refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA