Ukradł samochód, bo nie chciał wracać piechotą
23 marca 2012
Jedną z najgorszych rzeczy, jakie się mogą trafić po pijaku, to włączenie się trybu "Jasia Wędrowniczka". Żeby temu zapobiec, Dorian C. podjął konkretne środki.
Dramat w szkole: dziecko, które bije, kopie, przeklina
Uczniowie jednej ze szkół podstawowych na Targówku - SP nr 206 - przez wiele miesięcy byli terroryzowani przez swojego agresywnego kolegę z klasy. Interweniowali rodzice, a sprawa trafiła na policję, do sądu, kuratorium oraz władz dzielnicy. Czy znajdzie swój pozytywny finał?
Mercedes był kradziony. 21-latek tłumaczył, że wziął auto, bo nie chciał wracać do domu piechotą. Poddał się dobrowolnie łącznej karze roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata, grzywny i zakazu prowadzenia pojazdów.
Czasem warto zwalczyć przemożne poczucie rozleniwienia i poddać się urokom spacerów.
TW Fulik
na podstawie informacji policji





































