Udany start wawerskich sumoków
12 marca 2010
Wawerscy sumocy z sukcesami rozpoczęli sezon sportowy 2010 roku.
Zamknęli schody dla bezpieczeństwa... rowerzystów. Piesi muszą iść naokoło
Drogowcy zmienili układ chodników na węźle Wału Miedzeszyńskiego z mostem Siekierkowskim. Powód? Obawiali się, że rowerzyści będą wpadać na schody.
Bardzo dobrze spisali się także reprezentanci UKS Fuks przy Zespole Szkół 111 w Falenicy, zdobywając cztery medale w grupie seniorów i trzy w grupie juniorów. W grupie seniorów Anna Użycz uzyskała drugie miejsce w kategorii do 95 kg, Michał Luto, srebrny medalista ostatnich ME młodzieżowców, trzecie miejsce w kategorii do 100 kg. Dwa brązowe medale zdobyli medaliści ostatnich ME, Paweł i Tomasz Wojda, obaj w kategorii do 85 kg. Brązowe medale zdobyli także w grupie juniorów - Paweł w kategorii do 90 kg, Tomasz do 80 kg. Świetnie zadebiutowała 16-letnia kadetka Natalia Kołnierzak, która zdobyła pierwsze miejsce w grupie juniorek do 18 lat w kategorii 60 kg, pokonując aktualną srebrną medalistkę mistrzostw Europy Kingę Darmochwał z UKS Czartowczyk.
Od 1 września tego roku w Zespole Szkół nr 111 w Falenicy na poziomie gim-nazjalnym będzie powołana klasa sportowa sportów walki i siatkówki. Dyrekcja serdecznie zaprasza wszystkich chętnych ośmioklasistów szkół podstawowych.
(a)
.







































