Tusk dwa razy lepszy
21 października 2005
W naszej dzielnicy blisko dwukrotnie więcej głosów niż urzędujący prezydent Warszawy otrzymał w pierwszej turze wyborów prezydenckich Donald Tusk.
Wjazd na most Północny będzie aleją Pułkownika Kuklińskiego
Aleja Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - tak nazywać się będzie wjazd na most Północny od strony Modlińskiej z perspektywą przedłużenia alei w stronę Płochocińskiej.
Na Marka Borow-skiego głosowało 10% mieszkańców dzielnicy. Czwarte miejsce (3%) zajął Andrzej Lepper, a piąte z wynikiem niewiele gorszym Janusz Korwin-Mikke.
Wynik wyborów w stolicy jest wymowny. Warszawa nie poparła swojego prezydenta. To bardzo wyraźna żółta kartka dla Lecha Kaczyńskiego.
bw
.






































