Turniej siatkarski "Białołęka Cup", trwają zapisy
21 sierpnia 2015
W sobotę 5 września Białołęcki Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Dwójek Siatkarskich "Białołęka Cup".
Będzie zasięg na wschodniej Białołęce. Orange stawia maszty
Mieszkańcy wschodnich rejonów Białołęki od lat borykają się z problemem kiepskiego zasięgu telefonów komórkowych. Aby porozmawiać w cywilizowany sposób, muszą... wychodzić z domu, choć i to nie zawsze pomaga. A wydawałoby się, że żyjemy w XXI wieku.
rok życia.
Zgłoszenia, zawierające nazwę zespołu, imiona, nazwiska oraz rok urodzenia uczestników, będą przyjmowane:
(red)
.








































