Tunel w Międzylesiu nabiera kształtów
21 kwietnia 2016
Ogromne utrudnienia w centralnej części dzielnicy potrwają jeszcze kilka miesięcy.
Kapliczki znów stoją przy Wale. "Kiczowate kopie"
Wprawdzie już nie zabytkowe, ale wróciły. Mowa o kapliczkach, które przy okazji modernizacji Wału Miedzeszyńskiego musiały zostać zabrane. Nie wszystkim jednak ich nowa odsłona przypadła do gustu.
Dobrą informacją jest to, że w środku placu budowy już wyraźnie widać kształt tunelu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dzięki bardzo łagodnej zimie 2015/2016 prace idą bezproblemowo i wykonawca prawdopodobnie zakończy je w październiku, na miesiąc przed terminem. Później czeka nas okres odbiorów technicznych.
(dg)
.








































