Trzeci "Bieg przez most" we wrześniu. Trwają zapisy
27 lipca 2015
Biegi przez najmłodszy warszawski most odbywają się od trzech lat. Tegoroczna edycja odbędzie się 13 września.
Outlet na Annopolu zakorkuje Białołękę?
Ruszyła budowa największego w Warszawie outletu. Już za rok na Białołękę zaczną przyjeżdżać tysiące klientów. Czy dzielnica jest przygotowana na tak wielką inwestycję?
- Bieganie to najprostsza i najtańsza forma uprawiania sportu, dostępna dla każdego, poprawia kondycję, sylwetkę i dodaje energii - wiem to z doświadczenia. Cieszę się, że po raz kolejny spotkamy się na trasie - mówi Piotr Jaworski, burmistrz Białołęki.
W ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło udział 700 biegaczy. W jej trakcie z dziesięciokilometrowym dystansem zmierzyły się całe rodziny. Już teraz można się zapisać do biegu - wystarczy wejść na www.biegprzezmost.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Startować może każdy, kto w dniu zawodów będzie miał ukończone 16 lat (niepełnoletni uczestnicy są zobowiązani do dostarczenia pozwolenia na udział od rodziców/opiekunów) i wniósł opłatę startową (40-80 złotych, w zależności od terminu wpłaty). Na najlepszych czekają nagrody, na wszystkich - pamiątkowe medale. Limit startujących to 1000 osób, zapisy przez internet kończą się 3 września.
(red)
.







































