REKLAMA

Żoliborz

oświata »

 

Kameralna podstawówka w otoczeniu zieleni. Rusza rekrutacja

  22 lutego 2024

alt='Kameralna podstawówka w otoczeniu zieleni. Rusza rekrutacja'
źródło: Facebook/Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" w Warszawie

Rozpoczął się gorączkowy okres rekrutacji do szkół. Jedną z placówek, którą śmiało można brać pod uwagę jest Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy".

REKLAMA

Wybór szkoły dla dziecka to niełatwe zadanie. Rozwaga, jaką wkładamy w ten proces, wynika z naszej świadomości, że decyzje podjęte teraz, będą miały długotrwały wpływ na przyszłość naszych pociech. Szkoła to miejsce, gdzie dzieci spędzają znaczną część swojego czasu, kształtują swoją osobowość, uczą się nowych rzeczy, nawiązują przyjaźnie.

Sport - integracja - pasja

Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" to kameralna placówka położona w otoczeniu pięknej zieleni, której misją jest: "Przyjazna szkoła", a główne założenia to: "Sport - integracja - pasja". Szkoła zapewnia naukę w bezpiecznych warunkach, wyposażona jest w monitoring w budynku i na całym terenie oraz system bezpieczeństwa we wszystkich salach. Szkoła - co bardzo istotne - jest jednozmianowa. Oferuje naukę w klasach ogólnych oraz sportowych z dyscyplinami: piłka nożna i pływanie. Współpracuje z klubami: UKS Żoliborz oraz Legia Soccer Schools.

Wstąp do księgarni

Dzień otwarty w szkole przy alei Wojska Polskiego

- Nasza szkoła przykłada wagę do rozwijania u uczniów kreatywności, umiejętności społecznych i zdrowego stylu życia. Oferuje różnorakie zajęcia pozalekcyjne, od sportowych po artystyczne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców z dziećmi na dzień otwarty, który odbędzie się 28 lutego o godz. 18:00. Będzie to doskonała okazja, aby zwiedzić szkołę, spotkać się z dyrektorem i kadrą pedagogiczną, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i osobiście przekonać się o wysokim standardzie oferty edukacyjnej - informuje dyrekcja podstawówki przy alei Wojska Polskiego.

MB

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy