REKLAMA

cmp 09-2025 1cmp 09-2025 2cmp 09-2025 0
Bielany

kronika policyjna »

 

Szczyt bezmyślności na Wrzecionie. "Kamera wszystko zarejestrowała"

  23 czerwca 2020

alt='Szczyt bezmyślności na Wrzecionie. "Kamera wszystko zarejestrowała"'

Bielańscy kryminalni zatrzymali 23-latka, który z powodzeniem może ubiegać się o pierwsze miejsce w rankingu na najbardziej bezmyślnego wandala w historii osiedla.

REKLAMA

marywilska karuzela 2marywilska karuzela 0

Do bielańskiej komendy wpłynęło zawiadomienie, że nieznany sprawca podpalił kamerę monitoringu znajdującą się na klatce schodowej budynku przy ulicy Doryckiej. Straty oszacowano na około 900 złotych. Co ciekawe, wizerunek podejrzanego został bardzo dokładnie zarejestrowany na chwilę przed tym, zanim zniszczył on urządzenie.

- Policjanci bez trudu ustalili tożsamość nagranego mężczyzny oraz jego miejsce zamieszkania. Kilka dni temu zatrzymali zaskoczonego ich poranną wizytą 23-latka - informuje aspirant Kamila Szulc. Wandal mieszka na osiedlu Wrzeciono. - Podczas przesłuchania stwierdził, że w zasadzie nie wie, dlaczego tak postąpił - dodaje policjantka.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut uszkodzenia mienia. 23-latkowi grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

(DB)

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

marywilska 7 dni w tygodniu 2marywilska 7 dni w tygodniu 0

Czytaj na ten temat

Komentarze (6)

# Lokatorka

24.06.2020 12:14

Mieszkałam na wrzecionie i piersze co mnie uderzyło to brak poszanowania części wspolnych, brud przed blokiem, niektórym nawet się nie chciało otwierać śmietnika tylko składowisko robili przed. W windach mocz psów, rozbite butelki na schodach, zima potrafili jacyś żule na klatce nocować, robaki w mieszkaniach, bo sporo mieszkan komunalnych a nowe windy już w pierwszym tygodniu miały wyryte napisy. Mimo to lubię Bielany :-)

# Wrzeciono to patologia

24.06.2020 13:00

Gwarantuje że mocz w windzie nie jest psim moczem

# DymaćWrzeciono

26.06.2020 16:03

Wczeciono to jedna wielka potologia.. Napalm powinni tam zrzucić same downy i piz*y tam mieszkają

REKLAMA

radca prawny lukasz kwiecien 2radca prawny lukasz kwiecien 0

# Gosc

03.07.2020 10:26

Okolice Wrzeciona Doryckiej i Przytyk od dawna zamieszkane były przez zbieraninę robotników z całej Polski, która werbowali do pracy w hucie Warszawa. Jak się okazało większość tych ludzi wniosła z własnym pobytem w stolicy te swoje naleciałości które powinny zostać tam, skąd się przyszly

# ona

06.07.2020 18:28

Ja mieszkam na Doryckiej i nie jestem patologią.
Duża część moich sąsiadów też.
Najgorsi są niektórzy z mieszkań komunalnych.
Ciągle ci sami robią tu taki syf.
Ale może ktoś mi powie jak przetłumaczyć Burmistrzowi czy ZGN żeby ich przesiedlili w odludne miejsce?
Ludzie płacą za ich dewastację za sprzątanie, ciągle drą ryje po nocach.
I nic, żeby nie wiem co zrobili nikogo to nie rusza.
A tu by było naprawdę super gdyby nie myślący inaczej , którzy całe życie czerpią z socjalu, wyłudzają od sąsiadów i jak to sami mówią mają wyjeb... na wszystko.

# Agata

25.07.2020 12:42

Może warto sprawę zgłosić do uwagi. To okropne, że nie tylko zajmują mieszkania za friko a jeszcze zakłócają spokój sąsiadów.

REKLAMA

zoliborz nie tylko handel 2zoliborz nie tylko handel 0
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

biedronka 042 3
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

marywilska najlepszy adres 1marywilska najlepszy adres 2marywilska najlepszy adres 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

marywilska niedziele 2marywilska niedziele 0

REKLAMA

marywilska pakowanie 2marywilska pakowanie 0

REKLAMA

zoliborz swieta 2025 3zoliborz swieta 2025 0

REKLAMA

bck balwanek 01 1bck balwanek 01 2bck balwanek 01 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 3refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

bck joga 3bck joga 0

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

REKLAMA

bck hip hop 3bck hip hop 0