REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Lokatorka

24.06.2020 12:14

Mieszkałam na wrzecionie i piersze co mnie uderzyło to brak poszanowania części wspolnych, brud przed blokiem, niektórym nawet się nie chciało otwierać śmietnika tylko składowisko robili przed. W windach mocz psów, rozbite butelki na schodach, zima potrafili jacyś żule na klatce nocować, robaki w mieszkaniach, bo sporo mieszkan komunalnych a nowe windy już w pierwszym tygodniu miały wyryte napisy. Mimo to lubię Bielany :-)

# Wrzeciono to patologia

24.06.2020 13:00

Gwarantuje że mocz w windzie nie jest psim moczem

# DymaćWrzeciono

26.06.2020 16:03

Wczeciono to jedna wielka potologia.. Napalm powinni tam zrzucić same downy i piz*y tam mieszkają

REKLAMA

# Gosc

03.07.2020 10:26

Okolice Wrzeciona Doryckiej i Przytyk od dawna zamieszkane były przez zbieraninę robotników z całej Polski, która werbowali do pracy w hucie Warszawa. Jak się okazało większość tych ludzi wniosła z własnym pobytem w stolicy te swoje naleciałości które powinny zostać tam, skąd się przyszly

# ona

06.07.2020 18:28

Ja mieszkam na Doryckiej i nie jestem patologią.
Duża część moich sąsiadów też.
Najgorsi są niektórzy z mieszkań komunalnych.
Ciągle ci sami robią tu taki syf.
Ale może ktoś mi powie jak przetłumaczyć Burmistrzowi czy ZGN żeby ich przesiedlili w odludne miejsce?
Ludzie płacą za ich dewastację za sprzątanie, ciągle drą ryje po nocach.
I nic, żeby nie wiem co zrobili nikogo to nie rusza.
A tu by było naprawdę super gdyby nie myślący inaczej , którzy całe życie czerpią z socjalu, wyłudzają od sąsiadów i jak to sami mówią mają wyjeb... na wszystko.

# Agata

25.07.2020 12:42

Może warto sprawę zgłosić do uwagi. To okropne, że nie tylko zajmują mieszkania za friko a jeszcze zakłócają spokój sąsiadów.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe