REKLAMA

Legionowo

kronika policyjna »

 

Szarpanina z policją. Zatrzymano trzy osoby

  21 lutego 2023

alt='Szarpanina z policją. Zatrzymano trzy osoby'
źródło: KSP

Policjanci z komisariatu w Serocku zatrzymali 51-latka, który odpowie przed sądem za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Przed obliczem wymiaru sprawiedliwości staną również dwaj znacznie młodsi mężczyźni, którzy usiłowali mu pomóc.

REKLAMA

Kilka dni temu policjanci z Serocka zostali wezwani na interwencję domową. Ze zgłoszenia wynikało, że 51-latek będąc pod wpływem alkoholu awanturuje się z partnerką.

Policja interweniowała po awanturze

"Kiedy przyjechali na miejsce, na ulicy zauważyli wzburzonego mężczyznę. Kradzież w ratuszu. Monitoring nie działał, ochrona nie widziała, urzędnicy milczą Skandaliczna kradzież obrazów z wystawy w ratuszu
Najprawdopodobniej 28 stycznia doszło do skandalicznej kradzieży czterech obrazów z wystawy zorganizowanej w Urzędzie Miasta Legionowo. O fakcie organizator dowiedział się dopiero po kilku dniach od malarzy.
Mundurowi próbowali z nim porozmawiać i uspokoić. Wtedy w ich kierunku padły obelgi i wulgaryzmy. Mimo próśb, mężczyzna nadal był agresywny, nie stosował się do poleceń policjantów i naruszył nietykalność cielesną obu funkcjonariuszy" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

51-latek został obezwładniony i zatrzymany. W tym momencie na odsiecz zatrzymanemu ruszyli dwaj młodsi mężczyźni.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Szarpanina z policją

"Zaczęli szarpać i odpychać funkcjonariuszy od zatrzymanego. Policjanci natychmiast wezwali wsparcie i już po kilku minutach krewcy 'wybawiciele' dołączyli do zatrzymanego kolegi" - informuje policja.

51-latek oraz jego znajomi w wieku 29 i 19 lat trafili do policyjnej celi. Nastolatek był trzeźwy, natomiast od dwóch pozostałych zatrzymanych wyczuwalna była woń alkoholu. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy z Serocka przedstawili mężczyznom zarzuty. Najstarszy z nich odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, zaś dwaj pozostali usłyszeli zarzuty dotyczące zmuszania policjantów do zaniechania czynności służbowych. Grozi mi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024