REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Legionowo

wypoczynek

 

Dzień otwarty na torze w Józefowie. Pokazy driftu, jazdy sportowej i terenowej

  28 lutego 2023

Dzień otwarty na torze w Józefowie. Pokazy driftu, jazdy sportowej i terenowej
źródło: Facebook/AUTEK Centrum szkoleniowo-eventowe

Już 4 marca na torze CSE Autek przy ulicy Leśnej w Józefowie pod Legionowem odbędzie się dzień otwarty. Na torze doskonalenia techniki jazdy organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, w tym pokazy driftu, jazdy sportowej i terenowej oraz możliwość bezpłatnej przejażdżki po offroadowym torze.

REKLAMA

- Zapraszamy wszystkich entuzjastów motoryzacji oraz mieszkańców całej okolicy na dzień otwarty toru CSE Autek, znajdującego się w podwarszawskim Józefowie - zachęca organizator imprezy, która rozpocznie się już 4 marca o godzinie 10:00.

Jakie atrakcje na torze CSE Autek pod Legionowem?

Tego dnia każdy uczestnik przyjeżdżający własnym samochodem będzie uprawniony do darmowego, jednorazowego przejechania nim nitki toru rajdowego, toru offroadowego oraz wzięcia udziału w wielu atrakcjach motoryzacyjnych. A tych ma nie zabraknąć! Zaplanowane bowiem są: pokazy driftu, a więc bardzo widowiskowa jazda w kontrolowanym poślizgu, pokazy jazdy sportowej, podczas których będzie możliwość przejechania się jako pasażer. Wspólne hobby - jak szukać osób lubiących to, co Ty? Wspólne hobby - jak szukać osób lubiących to, co Ty?
Nowoczesne technologie otwierają zupełnie nowe metody rozszerzania grona znajomych. Tematyczne grupy na popularnych portalach społecznościowych oraz aplikacje mobilne przestają być utożsamiane tylko z poszukiwaniem romantycznych relacji. Grupa ludzi pragnących poznać wartościowych znajomych, z którymi mogliby współdzielić swoje pasje, jest niemałą częścią internetowej społeczności.
Dla uczestników imprezy będzie też możliwość przejechania się z instruktorem jako kierowca po torze. Będzie także rajdowe seicento przystosowane dla młodszych entuzjastów jazdy już od 130 cm wzrostu. A dodatkowo: pokazy jazdy gokardów wyczynowych; symulator zderzeń, na którym będzie można na własnej skórze poczuć, co się dzieje z ciałem w trakcie zderzenia, symulator dachowania, wywracający nas do góry nogami i uświadamiający jak ważne jest zapinanie pasów. Będą też samochody terenowe z możliwością przejechania się po torze offroadowym, foodtrucki i samochody wyścigowe z różnych dyscyplin sportowych, które będzie można pooglądać z bliska.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA