Szansa na rozszerzenie I strefy taxi
5 grudnia 2008
Radni Białołęki podczas grudniowej sesji będą opiniować projekt uchwały zmieniającej granice pierwszej strefy taxi na terenie naszej dzielnicy.
![]() Autor jest radnym Białołęki (PO), rzecznikiem Stowarzy-szenia Integracji Stołecznej Komunikacji (SISKOM).
Absurd na Modlińskiej. Piesi muszą chodzić dookoła
Żeby dostać się na przystanek autobusowy, mieszkańcy nowych bloków na Żeraniu muszą trzykrotnie stać na światłach. Doskonała okazja do zmiany tej sytuacji została zmarnowana.
|
Mam nadzieję, że razem ustalimy optymalne granice strefy taksówkowej w naszej dzielnicy.
Wojciech Tumasz
www.radny.com.pl











































