REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Białołęka

różne »

 

Szansa na rozszerzenie I strefy taxi

  5 grudnia 2008

Radni Białołęki podczas grudniowej sesji będą opiniować projekt uchwały zmieniającej granice pierwszej strefy taxi na terenie naszej dzielnicy.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Autor jest radnym Białołęki (PO), rzecznikiem Stowarzy-szenia Integracji Stołecznej Komunikacji (SISKOM). Absurd na Modlińskiej. Piesi muszą chodzić dookoła Absurd na Modlińskiej. Piesi muszą chodzić dookoła Żeby dostać się na przystanek autobusowy, mieszkańcy nowych bloków na Żeraniu muszą trzykrotnie stać na światłach. Doskonała okazja do zmiany tej sytuacji została zmarnowana.
Przedstawiona mapka obrazuje obecne granice stre-fy I oraz proponowane powiększenie. Opinia rady dzielnicy musi zostać przekazana do rady Warszawy przed 15 grudnia 2008 r. Obecnie nie jest mi znany dokładny termin sesji, na której będziemy opiniować uchwałę o granicach stref, dlatego też bardzo proszę Czytelników o przesyłanie wszelkich sugestii doty-czących tej sprawy do 8 grudnia br. na mój adres: wojtum@gazeta.pl.

Mam nadzieję, że razem ustalimy optymalne granice strefy taksówkowej w naszej dzielnicy.

Wojciech Tumasz
www.radny.com.pl

.

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Komentarze (18)

# CT44

15.08.2014 07:26

Cala dzielnica powinna być w pierwszej strefie

# baran

15.08.2014 22:35

Wlaśnie dlaczego mamy strefe 2?

# qwerty

19.08.2014 00:26

Taksówkowa Pierwsza Strefa powinna obejmować całą Warszawę w jej granicach administracyjnych (podobnie jak 1 strefa ZTM dla komunikacji miejskiej).
Dopiwero wyjazd taksówki warszawskiej poza obszar administracyjny miasta stołecznego Warszawy powinno skutkować podwyższoną opłatą (ale niekoniecznie).
I taki stan powinni zafundować władze miasta (dzielnic, w tym radni, bezradni, burmistrze etc., etc.).
PS. Ciekawe czy Tumasz podchwyci i zadziała szybko, konkretnie i skutecznie w celu wprowadzenia tego wniosku w życie.

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

# TamMasz

21.08.2014 08:16

Pan Tumasz nie zajmuje się takimi głupotami jak strefy taksówkowe.
On ma na celu być radnym Warszawy.

# wyborca

21.08.2014 16:35

Chyba ktoś Cię wkręcił.

# TamMasz

22.08.2014 00:58

W temacie "Trzy sprawy do radnego Tarantuli" w dniu 10.07.2014 23:13 tarantula01 napisał:
"A może będę kandydował do Rady Warszawy i wtedy...
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz"
"wyborca", zajrzyj tam i się wkręcaj samodzielnie.

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

 tarantula01

22.08.2014 08:33

"może". Co do stref TAXI, to tekst jest z 2008 r. Kolejna zmiana nastąpiła bodajże w 2011 r. Oczywiście, ze zbyt rzadko biorąc pod uwagę intensywność rozwoju dzielnicy. W kolejnej czterolatce nadrobimy zaległości, o ile będziemy mogli decydować. W tej chwili decyzje podejmuje PO.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

22.08.2014 08:33

"może". Co do stref TAXI, to tekst jest z 2008 r. Kolejna zmiana nastąpiła bodajże w 2011 r. Oczywiście, ze zbyt rzadko biorąc pod uwagę intensywność rozwoju dzielnicy. W kolejnej czterolatce nadrobimy zaległości, o ile będziemy mogli decydować. W tej chwili decyzje podejmuje PO.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# TamMasz

22.08.2014 13:22

Nieistotne panie Tumasz, z którego roku jest tekst jkesli problem jest nadal aktualny.
Istotne jest to co "qwerty" wczesniej napisał/a "
"Taksówkowa Pierwsza Strefa powinna obejmować całą Warszawę w jej granicach administracyjnych (podobnie jak 1 strefa ZTM dla komunikacji miejskiej)."
(itd, można sobie doczytać w odpowiednim miejscu powyżej).
Zatem w tym kierunku podążajcie panie Tumasz z wszelkim koleżeństwem
(i niekoleżeństem) ponadpartyjnym ku dobru ludności.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

# gość

15.11.2014 10:42

Proponuję niekorzystać z taksówek, problem drugiej strefy taksówkowwej zniknie.

# trylinka

20.11.2014 12:49

O, to, to.
Co racja to racja.
W 100% popieram.

# qwerty

21.11.2014 00:54

Ale już jest po wyborach.
Kogo ten temat teraz będzie intetresował ?
Przypomną sobie za 4 lata.

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

 tarantula01

21.11.2014 01:06

Będzie mnie interesował
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

21.11.2014 01:06

Będzie mnie interesował
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# TamMasz

21.11.2014 12:09

Skąd się bierze opór aby pierwsza strefa taksówkowa obejmowała granice administracyjne Warszawy ?
Dlaczego ten opór jest trudny do złamania ?

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

# opiłek

22.11.2014 09:03

Raczwej Twoje pytanie jest retoryczne.
No bo kto miałby Ci na nie odpowiedziec ?

# qwerty

25.11.2014 11:52

tarantula01 napisał(a) 21.11.2014 01:06
Będzie mnie interesował
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Jak dużo czasu zajmie doprowadzenie panu panie Tumasz do efektu finalnego jakim jest rozszerzenie I strefy taksówkowej na obszar administracyjny dzielnicy (miasta) od chwili realnego zajęcia się tą sprawą ?
Którego dnia konkretnie rozpocznie pan panie Tumasz działanie w tej sprawie ?

 tarantula01

25.11.2014 22:19

Nie wiem. 2 lata? 1,5 roku? To będzie zależeć od Rady miasta i od częstego przypominania radnym o tym. Kiedy zacznę? Dziś.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

 tarantula01

25.11.2014 22:19

Nie wiem. 2 lata? 1,5 roku? To będzie zależeć od Rady miasta i od częstego przypominania radnym o tym. Kiedy zacznę? Dziś.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# qwerty

28.11.2014 13:04

tarantula01 napisał(a) 25.11.2014 22:19
Nie wiem. 2 lata? 1,5 roku? To będzie zależeć od Rady miasta i od częstego przypominania radnym o tym. Kiedy zacznę? Dziś.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Co pan zaczął ?
Owo "dziś" miało miejsce 25.11.2014 o godz.22.19.
Proszę teraz popatrzeć na datę mego wpisu.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 3olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

biedronka 050 1biedronka 050 2biedronka 050 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni