21 grudnia o godz. 16.00 na Górczewskiej dzieci zaśpiewają dla dzieci.
REKLAMA
Podczas koncertu wystąpią dzieci uczęszczające na zajęcia dziecięcego zespołu wokalnego. W ich wykonaniu usłyszymy między innymi: "Hu, hu, ha, nasza zima zła!", "Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań", "A Mikołaj pędzi", "Siedem reniferów", "Kochany Panie Mikołaju" - w wykonaniu grupy młodszej, "Rudolf czerwononosy", "Przybieżeli do Betlejem", "Ulepimy dziś bałwana", "Mam tę moc", "Jest taki dzień", "Kolęda dla nieobecnych", "To już pora na wigilię", "Hej, bracia, czy śpicie", "Rozpalę w Tobie Święta", "Santa Claus is coming to town", "Merry Christmas Everyone" - w wykonaniu grupy starszej.