REKLAMA

ekspert serwis 1ekspert serwis 2ekspert serwis 0
Wola

kronika policyjna »

 

Sutenerstwo i groźby na Woli. Podejrzany spędził w więzieniu jedną trzecią życia

  28 grudnia 2022

alt='Sutenerstwo i groźby na Woli. Podejrzany spędził w więzieniu jedną trzecią życia'
źródło: KSP

Policjanci z warszawskiej Woli zorganizowali zasadzkę, w którą wpadł 31-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zajmował się sutenerstwem i przy pomocy gróźb żądał systematycznego opłacania haraczu. Podejrzany był już karany i spędził prawie 12 lat w zakładzie karnym.

REKLAMA

moje bielany 003 2moje bielany 003 0

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli uzyskali informację, że pewien 31-letni mężczyzna czerpie korzyści z prostytucji i grozi kobiecie. Natychmiast zajęli się sprawą.

Sutenerstwo w Warszawie

"Okazało się, że 31-latek był już wcześniej karany i w zakładzie karnym spędził niemalże 12 lat za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu" - informuje policja.

Policjanci zorganizowali zasadzkę, w którą wpadł mężczyzna. Podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola, gdzie usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego w związku z czerpaniem korzyści majątkowej z uprawnia prostytucji, działając w warunkach recydywy. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(jok)

 

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Komentarze (3)

# Kocur

29.12.2022 10:13

I to jest myślenie.... Zamiast zalegalizować dawanie dpy, gandzię, to nie.... Nie chcemy przychodów do skarbu państwa z legalnej działalności, bo lepiej ścigać i tworzyć szarą strefę z patologią.Wiem o czym o piszę mieszkając przy Złotej. ;)

# poborca podatkowy

01.01.2023 08:05

To masz Złoty interes tuż obok, korzystaj zatem ..

# Kolo

05.01.2023 19:31

Ktoś tu chyba nie zna przepisów a wypisuje to co wie. Otóż prostytucja jest jak najbardziej legalna. Zabronione jest wyłącznie czerpanie korzyści z cudzego (a nie wlasnego) nierzadu. A to dwie różne sprawy. Nie zmienia to jednak faktu, że jakasvforma ucywilizowania zjawiska by się przyczyniła do ograniczenia działalności określonych grup.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
więcej na forum

REKLAMA

cmp 09-2025 1cmp 09-2025 2cmp 09-2025 0

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

mazowsze wrzesien 2025 2mazowsze wrzesien 2025 0

REKLAMA

bck halloween 3bck halloween 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni