REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Puls Warszawy

kronika policyjna

 

Ścigają zabójców z Nowego Światu. Dwóch podejrzanych

  24 maja 2022

Ścigają zabójców z Nowego Światu. Dwóch podejrzanych
źródło: KRP I

Trzykrotnie ugodzili ostrym narzędziem 29-letniego mężczyznę, co doprowadziło do jego śmierci. Policja ściga podejrzanych 23-letniego Sebastiana Włodarczyka i 27-letniego Łukasza Goławskiego, którzy mogą ukrywać się na terenie całej Warszawy lub okolic.

REKLAMA

Do zabójstwa 29-latka doszło w nocy z soboty na niedzielę 8 maja na Nowym Świecie w Warszawie. Kilka osób, prawdopodobnie pijanych, zaatakowało ostrym narzędziem mężczyznę, który stanął w obronie kobiet. Wcześniej miało dojść do awantury w jednej z bram na rogu Foksal i Nowego Światu.

29-latek z ranami kłutymi wszedł do sklepu, gdzie stracił przytomność. Mimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować. Jak informowała policja wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem, tego dnia był ubrany w czarne spodnie, czarną bluzę z dwoma białymi paskami wzdłuż rękawów oraz czarne buty. W piątek 20 maja prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ustalono już tożsamość dwóch podejrzanych.

REKLAMA

Policja ściga, apeluje i... ostrzega

- Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanych do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji lub prokuraturę - informują na swojej stronie funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji. - Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanych lub pomaganie im w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu - dodają.

Policja gwarantuje anonimowość każdej osobie informującej o miejscu pobytu podejrzanych o zabójstwo mężczyzn. Osoby posiadające informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Rejonowej Policji przy Wilczej 21, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA