Rycerze jak co roku
8 czerwca 2002
Tradycją ostatnich lat na Bródnie stał się organizowany ogromnym wysiłkiem przez Dom Kultury "Świt" turniej rycerski.
Fot. Peweł Dubicki
.kultura » |
nowsze starsze |
8 czerwca 2002
Tradycją ostatnich lat na Bródnie stał się organizowany ogromnym wysiłkiem przez Dom Kultury "Świt" turniej rycerski.
Fot. Peweł Dubicki
.| nowsze starsze |
Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA