REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

samorząd

 

Co Rafał Trzaskowski chce powiedzieć mieszkańcom Bielan? Spotkanie w "Domeyce"

  27 lutego 2023

Co Rafał Trzaskowski chce powiedzieć mieszkańcom Bielan? Spotkanie w "Domeyce"
źródło: Facebook / Rafał Trzaskowski

Od początku kadencji do stycznia br. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odbył 29 delegacji zagranicznych i 33 krajowe oraz... pięć spotkań z mieszkańcami miasta. Na niespełna rok przed wyborami samorządowymi zaczął nadrabiać zaległości. Czas na Bielany.

REKLAMA

"Bielany to dzielnica z dobrą komunikacją, w której niemal jedną trzecią powierzchni stanowią tereny zielone. Pod względem liczby ludności zajmuje w Warszawie szóste miejsce wśród dzielnic" - poinformował warszawski ratusz mieszkańców.. CBA zatrzymało Włodzimierza K., sekretarza warszawskiego ratusza CBA zatrzymało Włodzimierza K., sekretarza warszawskiego ratusza
Były minister skarbu w rządzie Donalda Tuska, a obecnie sekretarz Warszawy Włodzimierz K. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w warszawskim samorządzie może mieć związek z aferą śmieciową.
. Bielan.

Rafał Trzaskowski na Bielanach

Jak przypomina urząd miasta, w ostatnich latach na Bielanach udało się zrealizować z miejskiego budżetu kilka istotnych inwestycji: rozbudowę Szpitala Bielańskiego, budowę żłobka przy Bogusławskiego czy modernizację terenów Hutnika Warszawa. Obecnie największą inwestycją prowadzoną przez warszawski samorząd jest budowa Centrum Edukacji Ekologicznej na Młocinach.

"O kolejnych inwestycjach, ale również o wyzwaniach stojących przed dzielnicą, będzie rozmawiał z jej włodarzami i radnymi Rafał Trzaskowski. Prezydent odwiedzi Bielany w piątek 10 marca. Tradycyjnie głównym punktem programu będzie spotkanie z mieszkańcami pod hasłem "Porozmawiajmy o Bielanach", które odbędzie się o godz. 18:00 w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki, przy ul. L. Staffa 3/5. Prezydent zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki dzielnicy" - czytamy w zaproszeniu.

Kup bilet

Bielańskie sprawy czekają

Podczas spotkania z prezydentem miasta mieszkańcy Bielan mogą zapytać na przykład o sprawy, które ciągną się latami. Czy na kampus Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lesie Bielańskim pojedzie autobus elektryczny, a ruch na Dewajtis zostanie zamknięty dla aut? Czy Broniewskiego zostanie przedłużona? Czy okolice stacji metra zostaną objęte płatnym parkowaniem? Jak będzie wyglądać zabudowa Serka Bielańskiego obok stacji metra Słodowiec? Jak zostanie zorganizowany dojazd do nowego osiedla, które powstanie w miejscu biurowca na rogu Maczka i trasy Armii Krajowej (S8)? Tematów z pewnością nie zabraknie.

(jok)

.
 

Komentarze (9)

# nnn

27.02.2023 11:50

Po co? Będzie obiecywał to co obiecał przy poprzednich wyborach.

# jedwab

27.02.2023 13:00

"obietnice wyborcze zobowiązują tylko tych którzy w nie wierzą..."
"dwa razy obiecać to jak raz dać..."
"żeby żyło sie lepiej" (platformersom u władzy oczywiście)
kto na nich głosuje????

# Marian

27.02.2023 13:37

Płatne parkingi przy metrze? Czyli wszyscy płacą a jedynie wybrańcy mogą korzystać? Typowo komusze podejście. A może to kolejny etap wdrażanej przez Czaska w Wawie idelogii C40?

REKLAMA

# To suk..

27.02.2023 19:16

Czy na spotkaniu były rozdawane przekąski z robactwa?
Należą sie mieszkańcom. Przecież muszą mieć siłę, by móc przemieszczać się na rowerach.

# pZz

28.02.2023 09:08

Prezydent Rafal Trzaskowski niech sie spotka o 4 rano z petentami czekajacymi w kolejce pod urzedem na Kruczkowskiego 2. Zapraszamy.

# bSs

28.02.2023 12:21

#pZz napisał(a) 28.02.2023 09:08
Prezydent Rafal Trzaskowski niech sie spotka o 4 rano z petentami czekajacymi w kolejce pod urzedem na Kruczkowskiego 2. Zapraszamy.
A co dają na Kruszkowskiego 2?

REKLAMA

# pZz

02.03.2023 14:21

@bSs Obsluga taksowek. Stanie od 2-4 w nocy, zapisy kolejkowe, lider z lista i aktualizacja po 8 rano. Cyrk przy aprobacie naczelnika tego bajzlu. 2 urzedniczki naciskajace maszyne do wydawania numerkow, pan w okienku smarujacy dlonie kremem zamiast obslugiwac petentow. Nie uwierzylbym gdybym sam nie doswiadczyl. Na szczescie juz zamknalame dzialalnosc i niech mnie teraz po-pisy pocaluja w... nos.

# Marek_W

06.03.2023 14:52

Przedluzenie Broniewskiego nie jest tak potrzebne jak druga jezdnia Wołczyńskiej! To by też rozwiazalo problem przedluzenia Broniewskiego bo druga jezdnia Wolczynskiej powinna ciągnąć się od Reymonta do ronda z Arkuszową, skończyłyby się korki na tej trasie zwłaszcza na wysokości cmentarza Wawrzyszewskiego

# POdchnielony

14.03.2023 20:34

Czy on obiecał 2 linię Metra na Bielany. ?? . No jak tam było na spotkaniu ? POwiecie ?

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA