REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Radny z Woli trollem i hejterem? Awaria Facebooka ujawniła prawdę
REKLAMA

REKLAMA

Radny z Woli trollem i hejterem? Awaria Facebooka ujawniła prawdę

W wyniku awarii Facebooka okazało się, że za jedną z najbardziej agresywnych stron facebookowych atakujących drogowców i aktywistów stoi dzielnicowy radny.

REKLAMA

W piątek 10 grudnia na Facebooku wybuchł jeden z największych kryzysów w historii portalu. Przez kilka godzin internauci mogli zobaczyć historię edycji wszystkich stron i zobaczyć dane ich autorów.

W Warszawie najciekawszym odkryciem było ujawnienie administratora fanpage'a "Jęstę rowerę", zajmującego się mało wybredną krytyką lokalnych aktywistów, urzędników i drogowców. Najbardziej dostaje się chyba dyrektorce-koordynatorce d/s zrównoważonego rozwoju Justynie Glusman, której nazwisko jest zapisywane z wielkimi literami SS, kojarzącymi się ze zbrodniczą narodowo-socjalistyczną formacją.

Okazuje się, że za przynajmniej częścią wpisów - często bełkotliwych lub zwyczajnie chamskich - stoi doktor nauk o polityce publicznej, wolski radny Kamil Giemza. Oto fragmenty niektórych postów, opublikowanych na "Jestę rowerę".


"Koopulacja miejska"

- IDZIE JESIEŃ! CIĄGLE NIE WIEMY KOGO WYBRAĆ na PREZYDĘTA Wuwawki, jest przecież mr Śpiewak (MIASTOjegoJEGO) a do tego TRZECH KRÓLI z koalicji ruchów miejskich tzn. MiastoTeżJestNasze, Ochotniki Somsiedzi, Stowarzyszenie Wiatrołap, Bemowianki, Niewola mieszkańców, Koopulacja miejska i Stowarzyszenie razem dla mamra!

- JUSTINE GLUSSMAN będzie SUPERDYKERTOREM lub najmarniej pełnomocnikiem ds. np. zwężenia miasta. To bardzo dobrze, że Justyna, która przez ORTO-D'HONDTA oraz inne kwestie horyzontalne została pokrzywdzona w wyborach prezydenckich oraz w wyborach do Rady Miasta nigdzie się nie dostała a jednak zostanie ODCENIONA

- Rasistowski atak na NAS. Nie dość, że zdarzenie miało miejsce przy ul. Synów pułku (a przecież #DidYouJustAssumeGender?!) to jeszcze w zusuki jechał pan murzynowski (#StopRaceWars). Do tego dziennikarzyna, który nie był na reedukacji bezglutenowej u nas jak 3/4 redaktorów redakcji warszawskich usprawiedliwia potrącenia nas tylko dlatego, że byliśmy NIEOSTROŻNI ?!?!?!


To tylko opinia

Czyżby radny Platformy Obywatelskiej krytykował politykę... rządzącej miastem Platformy Obywatelskiej? Zapytaliśmy, jak odniesie się do ujawnionych w wyniku awarii informacji oraz czy uważa, że radnemu rządzącej w mieście opcji wypada krytykować ratusz w taki sposób. Odpowiedź była całkowicie wymijająca.

- Udzielam się na wielu grupach i stronach, również satyrycznych, natomiast własne opinie polityczne (w tym krytyczne) umieszczam na profilu radnego, którego jestem wyłącznym adminem - odpisał Kamil Giemza. - Swoje poglądy lub krytykę wyrażam na profilu radnego lub w interpelacjach. Wystarczy spojrzeć choćby na ostatni temat sekundników, gdzie mam odmienne zdanie niż miasto. Jeżeli post na stronie takiej czy innej nie spełnia standardów Facebooka, to należy go zgłosić i sam tak wielokrotnie robiłem - dodał poproszony o odniesienie się do pytań.

(dg)


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Radny z Woli trollem i hejterem? Awaria Facebooka ujawniła prawdę

Radny z Woli trollem i hejterem? Awaria Facebooka ujawniła prawdę
16.01.2020 11:36 #Neosine
Kamil Giemza ? W mojej opinii jeden z najlepszych Radnych w tym mieście. Nastawiony wybitnie pro obywatelsko, bardzo często rozmawiający "face-to-face" z mieszkańcami, szanujący ludzi i zorientowany na ich potrzeby. Ja myślę, że gdyby w Ratuszu warszawskim byli sami Giemzowie, to myślę, że nikt nie tworzyłby żadnych prześmiewczych stron skierowanych w stronę obecnej władzy i lobby aktywistów miejskich ...
16.01.2020 12:06 #Aktyw miejski
OOO, jakiż to sssstraszzliwy hejt i nienawiść tam się leje :D Aktyw miejski chyba jest bardzo mocno przewrażliwiony na swoim punkcie :D Ten fanpejdż nikogo ani nie obraża, ani nie ma agresywnej retoryki. raczej tylko obśmiewa przywary lobby rowerowego :)
16.01.2020 12:24 #HMS
Platforma go powinna wyrzucić, a przynajmniej postawić przed sądem koleżeńskim za takie chamstwo. Widać, że chłopak ma kompleksy, ale obrzucanie innych własnymi odchodami powinno spotkać się z jakąś reakcją partii.
16.01.2020 12:28 #HMS
#Neosine napisał(a) 16.01.2020 11:36

gdyby w Ratuszu warszawskim byli sami Giemzowie, to myślę, że nikt nie tworzyłby żadnych prześmiewczych stron skierowanych w stronę obecnej władzy i lobby aktywistów miejskich ...
Czyli - gdyby byli sami Giemzowie, nie byłoby Giemzów. Ciekawa logika.
16.01.2020 12:48 #Ronin
#HMS napisał(a) 16.01.2020 12:28

.
Czyli - gdyby byli sami Giemzowie, nie byłoby Giemzów. Ciekawa logika.
Gdyby całe PO wykonywało swoje obowiązki tak, jak pan Giemza - to wygraliby każde wybory z palcem w nosie ! Więc nie powinni go stawiać przed sądem koleżeńskim, tylko wziąć z niego przykład i tym sposobem wygrać wybory !

Próba skrytykowania miejskiego aktywu = hejt ? :D A może jeszcze antysemityzm ? :'D Nie, to z pewnością jest homofobia :D Biedny miejski aktyw ... On taki kochany, a tu go obrzucają odchodami ... :D A jak aktyw miejski obrzuca innych odchodami, to jest "cacy" ? :D Ciekawa logika, już ją gdzieś widziałem :D Już nawet wiem gdzie - to jest logika Kalego z "W pustyni i w puszczy" :D
REKLAMA
16.01.2020 12:51 #Aktyw miejski
"rozwoju Justyną Glusman, której nazwisko jest zapisywane z literami SS, kojarzącymi się ze zbrodniczą narodowo-socjalistyczną formacją. "

Wobec tego proponuję zmienić pisownię nazwiska Wasserman, ponieważ taż pisze się je przez dwa SS, kojarzące się ze zbrodnią i narodowym socjalizmem :D:D:D:D

A tak na poważnie - to kiedy autor artykułu sprawdzał stan swojego zdrowia psychicznego ?
16.01.2020 12:58 #iceman
Ronin to pewnie sam doktor hejter Kamil Giemza . Tak mocno siebie broni
16.01.2020 12:59 #nie
#Aktyw miejski napisał(a) 16.01.2020 12:51

Wobec tego proponuję zmienić pisownię nazwiska Wasserman, ponieważ taż pisze się je przez dwa SS, kojarzące się ze zbrodnią i narodowym socjalizmem :D:D:D:D
Od kiedy Wassermann pisze się z wielkimi literami SS?
16.01.2020 13:08 #krelman890
Już wiadomo na jakiego trolla nie głosować w następnych wyborach. Mam nadzieje, że wpadnie do rynsztoku polityki.
16.01.2020 13:49 #Aktyw miejski
#iceman napisał(a) 16.01.2020 12:58

Ronin to pewnie sam doktor hejter Kamil Giemza . Tak mocno siebie broni
Najzwyczajniej po prostu ktoś, kto ma dosyć parszywego zakłamania aktywistów i ich polityków
REKLAMA
16.01.2020 13:49 #jegooo
Bardzo dobry i odważny radny. Cieszy, że ma odwagę krytykować za błędy i nie patrzy na to, czy to "swoi". Mało kto ma odwagę na takie postawy. Brawo!
16.01.2020 13:54 #wolin
Już POLUBIŁEM człowieka. Chyba pójdę uścisnąć mu grabę.
16.01.2020 13:56 #Aktyw miejski
No to poprosimy teraz ujawnienie administratorów najbardziej agresywnych, hejterskich stron, które walczą z warszawskimi kierowcami, to jest:

Zatoki - to się leczy !
Typowy autkowy aktywista
Autkowa Rasa Panów
Warszawska Masa Krytyczna

I ujawnienie, jakie warszawskie znane postacie (w tym i urzędnicy warszawscy) za tymi fanpejdżami stoją. Jeśli nie zrobicie tego Wy, to zrobię to ja. Więc lepiej się przyznać po dobroci ...
16.01.2020 14:23 #nieGiemza
Hejter atakujący anonimowo urzędników..
Pod wpisem wszystkie pozytywne komcie oczywiście anonimowe jaki to nie jest wybitny..

Oj panie Giemza, nudzi się dziś w pracy ?:P
16.01.2020 14:52 #Tomek Sz.
Jeden z najlepszych radnych w Warszawie. A ten profil na fb prześmiewczy, ale na pewno nie obraźliwy, bez jaj. Tyle, ze niezgodny z linią sekcji zwężofili, wiec trzeba go zaatakowac. Co was boli tustolica profil, ktory jakby nie patrzec ma dosc male jak na fb zasiegi. Chcecie pokaz chamstwa, to wejdzcie na profil ŚKW, albo poczytajcie komentarze miejskich urzedasów.
REKLAMA
16.01.2020 15:13 #Aktyw miejski
#nieGiemza napisał(a) 16.01.2020 14:23

Hejter atakujący anonimowo urzędników..
Pod wpisem wszystkie pozytywne komcie oczywiście anonimowe jaki to nie jest wybitny..

Oj panie Giemza, nudzi się dziś w pracy ?:P
Nie. To mnie się nudzi w pracy, Jaśnie Oświecony Aktywie. A w mojej umowie jest zapis o niezdefiniowanym czasie pracy. Boli tyłeczek ? Służę maścią na ból tyłka ...
16.01.2020 15:57 #URs
Z aktywu nie da się nie śmiać jednocześnie zaciskając pięść, a Pan Giemza? Polać mu za fajny fp
16.01.2020 17:03 #Piotr Ochota
Ten fanpage jest satyryczny, ale jest pewna grupa na facebooku adninistrowana przez czołowych aktywistów nazywa sie ,,Świete Krowy Warszawskie" . Udzielają sie tam w bardzo agresywny i chamski sposób osoby wlaczące niby z nielegalnym parkowaniem, a rzeczywistości dziwna grupa wzajemnej adoracji osób nienawidzacych kierowców i aut. Jesli ktoś chce zobaczyć prawdziwy hejt zapraszam na tą grupę.
Udzielają sie tam np radni ze zgrupowania Ochocianie, z którego wywodzi się pani Glussman i jego czlonkowie ( radny Gawryś, Patryk Słowicki czlonek Ochocian który dostal posade ,,na zastępstwo" w architekturze dzielnicy na miesoc dwa a siedzi tam.juz poł roku pomino braku kwalifikacji), pan Jacek Grunt Mejer i wielu wielu innych
17.01.2020 19:30 #Wodzu
Ale sie wpie... lił.. po kiego grzyba takie rzeczy z ukrycia. Hehhehe
18.01.2020 18:17 #P. Lanista
Czy jeżeli napiszę, że Rada Miasta Stołecznego Warszawy jest skompromitowanym zgromadzeniem nieudolnych radnych, ponieważ od lat nie potrafią oni doprowadzić do sporządzenia i uchwalić miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla większej części miasta, to będzie to hejt, kłamstwo, prześmiewstwo czy też obiektywne stwierdzenie faktu? O odpowiedzi w pierwszej kolejności proszę radnych m. st. Warszawy.
REKLAMA

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

komentarz: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

więcejREKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


więcej


REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze wydanie

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA