Przywłaszczył sobie 1,2 mln zł. Przelał z konta znajomej na swoje
15 lutego 2022
Policjanci zatrzymali na Saskiej Kępie mężczyznę podejrzanego o kradzież ogromnej kwoty.
Kilka dni temu funkcjonariusze ze stołecznego wydziału do walki z cyberprzestępczością zatrzymali na Saskiej Kępie 35-latka podejrzanego o to, że chciał wzbogacić się kosztem starszej, znajomej kobiety.
Przelał sobie 1,2 mln zł
Jak podaje policja, mężczyzna najprawdopodobniej wykorzystał zaufanie znajomej i dokonał przelewu na kwotę 1,2 mln zł. Sprawa szybko się wydała a reakcja stołecznych funkcjonariuszy była natychmiastowa.
Jak na nasze życie wpłynie wolny handel przez Atlantyk?
Trwają obecnie negocjacje nad utworzeniem największej na świecie strefy wolnego handlu, która obejmie Stany Zjednoczone i Unię Europejską. Przyjrzymy się więc, jaki będzie to miało wpływ na nasze codzienne życie, co ona da przeciętnemu Kowalskiemu, Smithowi, czy Schmidtowi. Czy będziemy mogli bez dodatkowych formalności jeździć amerykańskimi samochodami? Czy żywność z USA jest bezpieczna? Czy amerykański gaz uratuje nas przed uzależnieniem od Rosji?
35-latkowi grozi dziesięć lat więzienia.
- Mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia znacznej wartości poprzez dokonanie transferu pieniężnego - informuje nadkomisarz Joanna Węgrzyniak z rejonowej komendy policji.
(db)
.









































