REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Pożar samochodu w Choszczówce. W każdej chwili groziło eksplozją

  21 listopada 2023

alt='Pożar samochodu w Choszczówce. W każdej chwili groziło eksplozją'
źródło: Straż Miejska

Dziś (21 listopada) zmierzająca do pracy strażniczka miejska, zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia i być może tragedii. Na skraju lasu płonął samochód a przypadkowi świadkowie podchodzili zbyt blisko.

REKLAMA

We wtorkowy poranek, około godziny 6:30, obok skrzyżowania ulic Deseniowej i Czystej Wody, na leśnej drodze, strażniczka miejska zmierzająca do pracy zauważyła palący się samochód.

Płonący samochód przy oczyszczalni Czajka

Płomienie sięgały kilka metrów powyżej drzew. Funkcjonariuszka zauważyła, że w pobliżu ognia zatrzymuje się inne auto. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Dwóch młodych Ukraińców, prawdopodobnie pracowników pobliskiej budowy, podbiegło do palącego się wraku, by sprawdzić, czy wewnątrz nie ma ludzi. Strażniczka podziękowała mężczyznom za zaangażowanie, lecz nakazała niezwłocznie opuścić zagrożony teren. Auto mogło mieć w zbiorniku sporą ilość benzyny, więc w każdej chwili groziło wybuchem. Strażniczka powiadomiła straż pożarną, która przybyła po kilku minutach. Pożar samochodu został dość szybko opanowany. Na szczęście w środku nikogo nie było.

JR

.
 

Komentarze (2)

# Ori

22.11.2023 16:56

"(...) Auto mogło mieć w zbiorniku sporą ilość benzyny, więc w każdej chwili groziło wybuchem (...)" - ktoś tu się za dużo filmów naoglądał :) Benzyna się spala, nie wybucha. Wybuch mogą wygenerować opary - czyli postać gazowa. Im więcej benzyny w zbiorniku - tym mniej miejsca na gaz. Wnioski są proste: im więcej benzyny w zbiorniku tym mniejsze prawdopodobieństwo MINI WYBUCHU. Polecam zatrudnić do pisania artykułów osoby z podstawową wiedzą elementarną na poziomie klas seniorskich szkoły podstawowej. Nie wymagajmy już wiedzy poziomu liceum, czy technikum... ale jednak niech taki pismak wie, czemu i kiedy świeci Księżyc... iczemu jednak nie świeci :)

# Iwona G

29.11.2023 17:32

MINI WYBUCH CZYLI MINI TWÓJ ROZUMEK. mÓJ SAMOCHÓD PŁONĄŁ Z 3/4 BENZYNY W ZBIORNIKU. Gdy zbiornik się nagrzał to ciśnienie go rozerwało, to tak ejbło ze szyby z okien w bloku powypadały.Wtedy dopiero się jarało.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe