Posprzątajcie śmietnisko
3 kwietnia 2009
- Jestem mieszkanką bloku przy Osmańczyka. W miejscu po ogródkach działkowych utworzyła się hałda śmieci i brudu.
Parking pod ratuszem na Bemowie znów będzie płatny
Od 1 września parking przy bemowskim ratuszu staje się płatny i częściowo monitorowany. Będzie czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Czy dzielnica nie może tego sprzątnąć? - pyta nasza czytelniczka.
Omawiany teren jest przeznaczony pod budowę przedłużenia ulicy Piastów Śląskich. Dzielnica wywłaszczyła działkowców przy pomocy specustawy o budowie dróg. Prace przy przedłużeniu ulicy ruszą w drugiej połowie tego roku. Mimo to urząd dzielnicy obiecał bałagan posprzątać. - Wydział ochrony środowiska zlecił już posprzątanie terenu. Mieszkańcy nie będą musieli patrzeć na to śmietnisko - obie-cuje rzecznik dzielnicy Krzysztof Zygrzak.
Być może już przed Bożym Narodzeniem dojedziemy przedłużoną Piastów Śląskich do Obrońców Tobruku.
Agnieszka Pająk-Czech
.









































