REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Po pijanemu zabili kolegę

  4 marca 2024

alt='Po pijanemu zabili kolegę'
źródło: KRP VI

Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy wraz z pobitym na śmierć 52-latkiem uczestniczyli w nocy z 16/17 lutego w libacji w mieszkaniu przy Radzymińskiej. Podczas feralnej imprezy musiało dojść do krwawej awantury. Podejrzani usłyszeli zarzuty.

REKLAMA

W sobotę 17 lutego po 6:00 rano policjanci z komisariatu na Targówku zostali wezwani do mieszkania przy ulicy Radzymińskiej.

Pobili kolegę na śmierć

- W lokalu mundurowi zastali kobietę, która reanimowała leżącego na podłodze mężczyznę. Policjanci przejęli czynności ratunkowe, które prowadzili do czasu przyjazdu pogotowia. Niestety życia 52-latka nie udało się uratować. Ślady na jego ciele mogły wskazywać, że padł ofiarą przestępstwa, a wygląd mieszkania, rozrzucone butelki wskazywały, że spożywano w nim alkohol - informuje komisarz Paulina Onyszko.

Na miejscu śledczy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ciało zmarłego przekazano do Zakładu Medycyny Sądowej. Było niemal pewne, że ofiara została dotkliwie pobita.

Zapraszamy na zakupy

Zatrzymanie w Warszawie

Do sprawy zaangażowano policjantów z prewencji i kryminalnych, którzy wykonywali pewne ustalenia w terenie. Bardzo szybko zatrzymali trzech mężczyzn. Ostatniego z nich, 27-latka kryminalni z Targówka, zatrzymali pod koniec zeszłego tygodnia. On również miał kluczowe znaczenie w tej sprawie.

Śledczy przesłuchali świadków i na bieżąco analizowali przekazywane im informacje. Materiał, jaki zgromadzili we wszczętym śledztwie dał podstawę do postawienia 35- i 27-latkowi zarzutów za pobicie 52-latka ze skutkiem śmiertelnym. Sąd tymczasowo aresztował obu mężczyzn na trzy miesiące. Grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności. Nie wiadomo jeszcze, jaki był udział w całym tym zdarzeniu trzeciego z zatrzymanych mężczyzn.

JR

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy